Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[M4 Aqua] Tryb STAMINA


Mateuszhe

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam. Mam problem z baterią lub oprogramowaniem.

Włączyłem tryb ultra STAMINA i po przełączeniu na Tryb STAMINA bateria szybciej schodzi.

No działa. Ale bateria szybciej schodzi niż przed włączeniem ultra stamina

 

Nie rozumiem kompletnie o co Ci chodzi...

Ultra STAMINA ma dostęp tylko do podstaw, typu godzina, kalkulator itp Za żadne skarby Ci się nie włączą aplikację typu Facebook, a nawet sam nie masz do nich dostępu.

Po przełączeniu na Tryb STAMINA bateria szybciej schodzi bo jest na normalnym trybie. Tryb STAMINA zamraża aplikacje, które nie są Ci potrzebne podczas kiedy telefon jest w stanie spoczynku, a niektóre aplikacje (wybrane przez Ciebie) są w trybie natychmiastowej gotowości. To przecież proste i logiczne, że jeśli telefon ma więcej zasobów do utrzymania, to z czasem bateria Ci się szybciej rozładuje. Przecież jest różnica w trzymaniu książki w ręce, a trzymaniem pełnego plecaka :D Ty też trzymając plecak się szybciej zmęczysz, tak bateria się szybciej rozładuje w trybie STAMINA niż w trybie Ultra STAMINA. Według mnie temat został założony bez sensu... ;)

 

Zamykam. Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności