Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[sprzedaż] Powerbank Xiaomi 10000mah


krolm100

Rekomendowane odpowiedzi

hahah no bez przesady :D 5zł zniżki daję tylko. 

Produkt 100% oryginalny, tak jak pisałem już w ogłoszeniu autentyczność można sprawdzić za pomocą kodu znajdującego się pod zdrapką na opakowaniu. Kupiłem go w sprawdzonym sklepie wysyłkowym a nie na Ebayu czy Allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah no bez przesady :D 5zł zniżki daję tylko. 

Produkt 100% oryginalny, tak jak pisałem już w ogłoszeniu autentyczność można sprawdzić za pomocą kodu znajdującego się pod zdrapką na opakowaniu. Kupiłem go w sprawdzonym sklepie wysyłkowym a nie na Ebayu czy Allegro. 

kod sobie można skopiować i wpisać, no wybacz tak było z ogniwami sanyo , nie pamiętasz tej afery w latach 90'? pytam czy masz certyfikat autentyczności, każdy sprzedawca danej marki ma taki dokument wydawany od producenta z kodem który można sprawdzić czy został wydany, bo wybacz ale sa sprzedawcy i "sprzedawcy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pamiętam afery z Sanyo ale pewnie jakaś to jakaś ciekawa sprawa, możesz coś więcej o tym napisać? 

Jeśli chodzi o kod oryginalności Xiaomi to polecam poszukać w Internecie jak to działa, bo widzę, że nie do końca jesteś zorientowany w temacie ;)

Czy mógłbyś mi podać takiego certyfikowanego sprzedawcę Xiaomi w Polsce? Z tego co wiem to ta marka nie prowadzi jeszcze dystrybucji w Europie, u nas są co najwyżej importerzy, którzy ich produkty sprowadzają z Azji, ale mogę się mylić, miło by było móc kupić coś od Xiaomi z Polską instrukcją, gwarancją w Polsce i oznaczeniem CE. 

Ps. nie wiem czy zauważyłeś ale ja sprzedaję ten powerbank prywatnie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy sprzedawca autoryzowany danej marki czyli również dystrybutorzy mają kopie certyfikatu autentyczności towaru, chyba ze jesteś sprzedawcą prywatnym tzn bez działalności gospodarczej ale jak nie prosiłes o kopie certyfikatu to skąd wiesz czy to są "oryginalne"?

Co do sanyo dostali w rece stare kody identyfikacyjne i te kody stare na ogniwa no name wrzucali i wyskakiwało ze sa oryginalne, ale po aferze z nimi i dbaniu o renome firmy po 2 latach kody stare zostały unieważnione ;) i moze być ten sam przekret tutaj zrobiony ;) podkreślam MOŻE lecz nie musi, a ze ta firma ma sporo podróbek jak kingstone to jest naprawde ryzyko ;) ponadto ogniwa mają słabe  bo obecnie z nowej partii sa już ogniwa lishen, niemieckie tandety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhm, widzę, że nie sprawdziłeś w Internecie jak działają te kody :| Na stronie producenta wpisujesz kod i Ci wyskakuje nazwa produktu oraz liczba określająca ilość "wykorzystań" tego kodu, w moim przypadku jest to 1, więc oryginał, gdyby wyskoczyło 1500 to kod ten został skopiowany i wykorzystany w podróbkach. Z tym Lishen trochę mnie zmartwiłeś :\ skąd masz te informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krolm100 może to być oryginał, aczkolwiek, pamiętam kiedyś była afera z monitorami nec, nawet nalepke coa kopiowali, oraz w systemie widniał jako oryginał, hmmm więc może to być oryginalny produkt, a może i bubel, spytaj tego co od niego kupowałeś czy ma jakieś dodatkowe dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powerbank kupiłem ma Banggood.com, co jak co ale oni powinni mieć oryginalne produkty

Ps. nawet jeśli jakimś cudem to jest podróbka to jestem pełen podziwu dla Chińczyków, bo sprzęt wyższej jakości niż większość tego co można kupić u nas... chyba czas zbierać pieniądze na Xiaomi Mi4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bo to jest podróbka, w sensie oryginał xiaomii, xiaomii jak SPC kupuje najgorsze G***a najtaniej by zmienić logo i wam wciskać kit marketingu ze sa takie cudowne ;) tutaj masz z pełna gwarancją producenta POLSKĄ 

 

Ps: klienta kupiła też wasz xiaomii "oryginalny" z chin i co sie okazało? po 6 mc ogniwa straciły 40% sprawności wiec o czym to świadczy?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności