Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

krolm100

Pytanie

Witam 

Postanowiłem zakupić jakiś smartfon z systemem Windows, tylko teraz pytanie jaki ?

Na telefon nie chcę wydać powyżej 400zł i chciałbym w tej cenie upolować coś z drugiej ręki w bardzo dobrym stanie i co najmniej roczną gwarancją producenta. 

Chciałbym żeby telefon miał:

- aktualizację do Windows Phone 10 (przynajmniej obiecaną)

- możliwie najlepsze parametry

- co najmniej rok gwarancji producenta

- akceptowalnej jakości aparat, nie musi być jakiś super, byle by nie obstawał zbytnio od średniej

- co najmniej 8gb pamięci  z możliwością rozszerzenia poprzez kartę sd, bądź co najmniej 16gb bez karty

- radio fm

- jak najlepszą jakość odtwarzanej muzyki 

- wyświetlacz 4, do 5' niezłej jakości

Miła opcją byłaby też wymienna bateria, ale wiem,że jest to już rzadkości, więc nie jest to najważniejsze

To chyba wszystko :D Jest ktoś w stanie mi coś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po 1 nie ma WP 10 tylko W10M

Jeśli w grę wchodzą używki to Lumia 540 Jak nie to 535 Black. Wymienialna bateria jest, ale są czasami problemy z ekranem. 4' to 532

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok, dzięki za propozycję. Zerknąłem na specyfikację oraz opinię i Lumia 540 raczej odpada, pozostaje 535 oraz 640 LTE, którą sam znalazłem i wydaje się ciekawą opcją, wydajniejsza od 535, ma przychylniejsze opinie no i słyszałem, że ma dobrą jakość dźwięku,  pytanie tylko czy warto dopłacać ?

ps. a może lumia 635 ? ma mniej ramu od 535 ale za to nowszy procesor i układ graficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skąd masz informację o 1gb ramu w 635, ja wszędzie gdzie szukam jest tylko 500 mb :|

Obserwuję trochę licytacje z lumiami 640 i może by sią dało coś wyrwać za 400zł, ewentualnie mógłbym dopłacić ale nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak Ci sie chce to jeszcze możesz poszukać (jeszcze!) Nokii Lumii 920/925/930


Chociaż wątpie bys znalazł 930 w tej cenie.


Tak w ogóle nawet na stronie microsoftu pisze, że są dwie wersje lumii 635 która jeszcze była Nokią xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności