Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] nie mogę przegądać zawartości telefonu przez usb


Jakub Ligęza

Pytanie

Gdy za pierwszym razem zainstalowałem Cyanogenmod, mogłem bez problemu podłączyć telefon do laptopa i przeglądać strukturę katalogów. Potem włączyłem tryb programisty, zacząłem debugować aplikacje i telefon przestał wyświetlać się jako ,,nośnik pamięci USB'' (czy jak to tam się zwie).

 

Przy podłączeniu kabla USB, w menu pokazuje się pozycja ,,podłączono moduł debugowania'', ale nawet gdy wyłączę debuger, w dalszej części nie mogę uzyskać dostępu do danych.

 

Jak mogę znów przeglądać strukturę danych telefonu na komputerze przez USB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@CyanowySamsung

Chcę to mieć przez kabel USB, a nie przez router, to powinno być możliwe i kiedyś działało. Czy na prawdę nie można tego załatwić inaczej jak formatem wszystkiego?

 

W telefonie nic dodatkowego nie wgrywałem poza instalacją Cyanogenmod.


Już sobie poradziłem. Trzeba było wejść w ustawienia -> pamięć -> trzy kropki -> połącz z komputerem -> zaznaczyć ,,urządzenie multimedialne". Nie mam pojęcia czemu to było odznaczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Jakub Ligęza

 

Możesz spróbować poprzez aplikacje przesyłające dan z  fona na PC poprzez router, albo wgrać jeszcze stocka i zanim sformatujesz spróbuj wejść.

 

P.S: Pytanie zasadnicze czy masz stocka czy Custom ROM wgrany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rozumiem, że jest problem rozwiązany także zamykam temat.


Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności