Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Alcatel One Touch] Problem z baterią!!!


Olek Wójcik

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sprawdź kabel usb, kostke/ładowarke

Oraz, na przyszłość, nie krzycz w tytule topicu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W czasie ładowania robisz coś na telefonie? Np.grasz? Jeśli tak to możliwe że ładowarka nie nadąża z ładowaniem...

Sprawdź kabel od ładowarki, dziwne ale podłączony kabel ma bardzo duży wpływ na ładowanie. Kiedyś osobiście sprawdzałem aplikacją Ampere z GP różne kable z oryginalną ładowarką od Sony najwięcej mA dawał oryginalny zestaw ładowarki i kabla...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Georgi84 albo się mógł zużyć, czyli powyginać

sugeruję @Olek Wójcik byś sprawdził na innej ładowarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Olek Wójcik restart urządzenia może ale nie musi zdjąc troche baterii, co do tych dziwnych zachowań, spróbój na innej łądowarce i klablu, jak to nie pomoże zobacz styki od bateri i urządzenia jak wyglądaja, jak nadal nic, włóz kawałek kartki między baterię a urządzenie, jeśli nadal nic, to problemem może być ''kopnięta bateria''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Olek Wójcik restart urządzenia może ale nie musi zdjąc troche baterii, co do tych dziwnych zachowań, spróbój na innej łądowarce i klablu, jak to nie pomoże zobacz styki od bateri i urządzenia jak wyglądaja, jak nadal nic, włóz kawałek kartki między baterię a urządzenie, jeśli nadal nic, to problemem może być ''kopnięta bateria''

1. Spróbowałem na innej ładowarce innym kablu i to samo.

2. problem jest taki że nie mogę nawet zobaczyć baterii bo obudowy nie da się otworzyć 

3. bateria ni ładuje się do końca jest 88% i stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Olek Wójcik pobierz apke na przykłąd cpuz i daj Screnshot w zakłądce bateri, chce zobaczyć jak się ma jej zdrowie oraz ile napięcia ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wydaje mi się że napięcie może być za duże, ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zasadniczo na screenach z Cpu-Z wszystko było ok. Bateria powinna się naładować do troszkę poniżej 4300mV...

Podobną sytuację miałem na starym Galaxy S2, nie ładował nawet do 5% baterii, winna była płytka z gniazdem USB(moduł USB z anteną ) . Może w tym modelu jest podobnie..? Nie rozłącza ładowania przy delikatnym poruszaniu wtyczką podczas ładowania? Nie rozłącza podczas przenoszenia danych po kablu z kompa na telefon i odwrotnie?

Niestety z alcatelem nigdy nie miałem styczności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zasadniczo na screenach z Cpu-Z wszystko było ok. Bateria powinna się naładować do troszkę poniżej 4300mV...

Podobną sytuację miałem na starym Galaxy S2, nie ładował nawet do 5% baterii, winna była płytka z gniazdem USB(moduł USB z anteną ) . Może w tym modelu jest podobnie..? Nie rozłącza ładowania przy delikatnym poruszaniu wtyczką podczas ładowania? Nie rozłącza podczas przenoszenia danych po kablu z kompa na telefon i odwrotnie?

Niestety z alcatelem nigdy nie miałem styczności...

Tak kiedy porusze lekko telefon ti ladowanie się rozlancza.

To raczej serwis, jeśli nie masz doświadczenia w rozbieraniu telefonów

Myslisz ze na gwarancji to uwzględnią?

To raczej serwis, jeśli nie masz doświadczenia w rozbieraniu telefonów

Myślisz ze na gwarancji to uwzględnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności