Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

KrisCMPL

Pytanie

Witam!

Mam problem z moim lg l65. Mianowicie bawilem sie troche wgrywaniem softu, posiadałem nieoficjalnego Cyanogena 12.1 na lg d280n. Miałem również zmodyfikowany recovery (TWRP) - wgrany poprzez zmodyfikowany plik aboot.img oraz recovery.img. Ostatnio postanowiłem przywrocic stock rom'a, i podmieniłem te pliki aboot.img oraz recovery.img na oryginalne przez terminal emulator w telefonie. Po restarcie telefon wyświetla błąd : secure booting error a potem przechodzi w różowe tło (DBI ERROR FATAL) Próbowałem wejść w download mode (VOL UP+POWER+kabel) ale to nie działa, czytałem na XDA że można zrobić Unbrick przez wgranie całkowicie nowego obrazu systemu, ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Posiadam stock rom w formacie KDZ oraz lg flash tool na komputerze. Czy moglibyście poradzić jak zabrać się do tego unbricka i czy wgle się da?

 

[edit] - temat już nieaktualny. Dało się wejść w download mode ale inna kombinacją klawiszy (wystarczyło wcisnąć VOL UP i podłączyć kabel). Telefon po flashu, wszystko działa poprawnie, system stoi telefon normalnie się bootuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności