Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Note 4]Jaki ROM?


chri5

Pytanie

Witam Wszystkich forumowiczow.

Po niespodziewanym z resztą zniszczeniu Note 2 zakupiłem Note 4 Z procesorem Exynos (SM-N910C). Zrootowałem (CF-Auto-Root-trelte-treltexx-smn910c.zip) przez Odin 3.10.7, wgrałem TWRP (twrp-2.8.7.0-treltexx.img.tar) również przez Odin 3.10.7. Numer aktualnej wersji na której robiłem powyższe zmiany i z której nadal korzystam to: android 5.0.1 , wersja modemu N910XXU1BOE3 , wersja jądra 3.10.9-4915571 , numer wersji LRX22C.N910CXXU1BOE3 . Teraz zasadniczy dla mnie problem, a mianowicie: jaki/który system DEODEXED będzie najlepszy (najszybszy i będzie zajmował najmniej miejsca) pod ten phablet. Oczywiście nie myślę o żadnym stock'owym ani nic z tego typu (bez dodatkowych śmieci). Zależy mi jak się domyślacie na deodexed jak wspomiałem. Dopiszę jeszcze bardzo ważną dla mnie rzecz: zależy mi na jakości zdjęć, taką jakość jaką jest w stokowym np. 5.0.1 lub oczywiście 5.1.1 samsunga. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

N910C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie wiem czemu, ale wychodze z założenia, że dopóty, dopóki stock chodzi dobrze, ma miejsce i w miarę nową wersję to nie zmieniałbym systemu. Tak miałem na ace 2 jednak Fifa 16 mnie zmusiła :v

Ale tu chodzi jeszcze o zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No tak z jednej strony masz rację KitLer lecz myślałem o czymś czystszym ponieważ części aplikacji preinstaloowanych nie mogę odinstalować tylko mogę je wyłączyć. I to mi przeszkadza. Dlatego pytałem o jakiś ROM. ...no chyba, że jest jakiś "myk" o którym ja nie wiem (może czegoś nie zrobiłem) :(

Fakt chodzi jeszcze o jakość zdjęć w przyszłym/nowym ROM'ie.

CM12.1 zainstalowałem wczoraj na SGS2, dodałem root, LPmod, GPmod, LBE i jest w pełni git. W 910C (Note 4) też to chcę zrobić lecz zamiast CM (z powodu jakości zdjęć) chcę wgrać jakiś inny/lżejszy ROM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności