Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Laptopowa masakra - Lenovo Z50-70 nie czyta żadnego USB i kamerki internetowej


C0nvert-R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam tak ciężką sytuację, że szukam pomocy wszędzie.

Posiadam Windowsa 10 na laptopie - działał płynnie od zawsze, 0 lagów, lepszy gaming i tym podobne. Aż do teraz.

Dostałem okienko o uruchomieniu ponownie w celu wprowadzenia zmian - sam nie wiem jakich. D: Restartuję laptopa i... szlag trafił.

Nie działa żaden port USB - 2.0, 3.0 "out". Dysk zewnętrzny po podpięciu się świeci, ale to tyle - laptop go nie rozpoznaje. To samo jest ze wszystkimi pozostałymi urządzeniami - myszka, zwykły pendrive.

Ponadto Windows nie widzi wbudowanej(!) kamerki. Skype nie rozpoznaje, Flash Player też. (PPM na animację, Ustawienia i dział "Kamera i mikrofon" - nie wykrywa kamerki.)

Ogólnie system ma wszystkie potrzebne sterowniki - aktualne rzecz jasna. Problem jest w jednej rzeczy - obrazek niżej:

 

Scr0.png

 

Bardzo proszę o pomoc, nie jestem w stanie sobie z tym poradzić. D:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakie to stery? D: Mam stery do samych portów, a nie mam do czegoś, co w tych portach siedzi.

Poza tym na stronie Lenovo nie ma sterów do tego. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy bios widzi pena, jak widzi, windows zawadził, musisz zreinstalować a.windowsa b.wszystkie sterowniki

Pamietam mi podobnie 10tka wysypała się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności