Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei P8 Lite] Dziwne zachowanie


FajnyNick

Pytanie

Cześć. Mam jedno pytanie. Kupilem sobie huawei p8 lite i mam z nim lekki problem. Czasami jak szybciej piszę to lekko dotyk szfankuje i pokazuje mi np "czeesc". Raz naacisne literke na klawiaturze to pisze mi po dwie te same literki. Co to moze byc? Przywracalem ustawienia fabryczne i o samo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To na gwarancje, bo jak odrazu są problemy, to wiesz.. Oddaj im na gwarancje. Mój kolega miał taką sytuację, że przy kupnie telefonu jakby dali mu egzemplarz z wystawy. Bo za każdym razem po podłączeniu do ładowarki pokazywały się.. No.. Te takie.. NP prezentacja telefonu, jaki aparat, ogólnie specyfikacja rtc. Oddal i zrobili jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może to był problem ze było kilka różnych klawiatur włączonych w tym samym czasie przerzucilem się na SwiftKeya i nie widzę już tego problemu. :)

Jak znów to wróci to oddam mam na to, 2lata:) pozdrawiam dzięki za poradę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności