Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L5 II/E460] Problem podczas hard resetu


Vicpunk

Pytanie

Witam, 
mój problem polega na tym, że próbowałam wykonać hard reset telefonu z opcji z ustawień. Telefon się wyłączył, pojawiło się logo LG, potem Androida, znowu LG, które po chwili zniknęło i ekran jest cały czas podświetlony, dioda miga, lecz od 2,5h nic się nie dzieje, cały czas jest to samo.
Telefon jest mi bardzo potrzebny i chciałabym załatwić to jak najszybciej i możliwie bez oddawania go na gwarancję. Jestem w tych tematach zupełnie zielona, ale liczne błędy oraz bugi zmusiły mnie do przywrócenia ustawień fabrycznych. Niestety, wyszło jak wyszło.. 
Czy da się to jakoś naprawić? Liczę na szybką odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam,

mój problem polega na tym, że próbowałam wykonać hard reset telefonu z opcji z ustawień. Telefon się wyłączył, pojawiło się logo LG, potem Androida, znowu LG, które po chwili zniknęło i ekran jest cały czas podświetlony, dioda miga, lecz od 2,5h nic się nie dzieje, cały czas jest to samo.

Telefon jest mi bardzo potrzebny i chciałabym załatwić to jak najszybciej i możliwie bez oddawania go na gwarancję. Jestem w tych tematach zupełnie zielona, ale liczne błędy oraz bugi zmusiły mnie do przywrócenia ustawień fabrycznych. Niestety, wyszło jak wyszło..

Czy da się to jakoś naprawić? Liczę na szybką odpowiedź.

Wgraj oryginalny soft programem kdz updater.

Potrzebujesz pliku softa z koncówką kdz

A instrukcja jak wgrać nawet na yt jest.

Ludzie zero własnej inicjatywy.

A później dziwią się że w serwisach kasują jak za zboże przy prostej naprawie.

To są naprawdę proste rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ludzie zero własnej inicjatywy. A później dziwią się że w serwisach kasują jak za zboże przy prostej naprawie. To są naprawdę proste rzeczy


"Własna inicjatywa" zajęła mi pół nocy (szukałam jeszcze po napisaniu posta) i nadal nic nie znalazłam, więc rad nie rad, musiałam sobie jakoś radzić.  
Temat do zamknięcia. Poradziłam sobie sama. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności