Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] Odin nie wykrywa telefonu


Tomasz Wasilewski_16120

Pytanie

Witam. 
Mam problem z zainstalowaniem Cyanogenmoda 11 na moim Samsungu Galaxy SIII i9000

Otóż Odin nie czyta mi urządzenia, przeczesałem sporą część internetu ale nie znalazłem nic więc proszę o pomoc tutaj, chociaż nie chcę nikomu zawracać głowy.

 

Próbowałem Odina 3.09, 3.07, 1.84; inny port USB, inny komputer.

 

Moje czynności wyglądały tak:
wipe data/cache

pobranie i zainstalowanie Kies

pobranie i wypakowanie Odina

podłączanie setki razy do różnych portów i różnych Odinów

 

Próbowałem także wgrać recovery z paczki ale to też nie wychodzi

Proszę o pomoc a także o uwagę a nie usunięcie tematu jeśli coś napisałem źle z góry dziękuję

P.S. Średnio zielony :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A witam, witam :)
A odblokowałeś kolego Opcje Programistyczne i włączyłeś Debugowanie USB?

 

Tak poza tym temat jest źle napisany. Powinien On wyglądać w ten sposób:
[Model telefonu] Dalsza część tematu

Jednak nie będę stwarzał tutaj niepotrzebnego czepiania się. Temat poprawiłem :) Następnym razem proszę się pilnować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam z tapatalka to robię,i jesli masz zamiar poprawiać to popraw i potem informuj

To po co ten spam? Mamy zajmować się tutaj panem Wasilewskim, a nie rozmawiać :)

Czekam na odpowiedź panie Tomaszu :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W trybie download

 

Zrobiłem nowego użytkownika w komputerze radząc się pewnego człowieka z 'tych' stron

Po czym zainstalowałem Kiesa od nowa,

Skanuje teraz komputer w poszukiwaniu wirusów ale nic nie ma.

Bawiłem się trochę ale jestem strasznie niecierpliwy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego, ale Kies nie posiada sterowników. :) W Google wpisujesz Samsung Galaxy S3 Drivers i pobierasz sterowniki, a następnie instalujesz :)

Co do Odina... Jest jedna taka wyjątkowa wersja... Odin 3.04 jest bez bugów na Samsungach. Na moim byłym Galaxy Trendzie, żaden nie podziałał Odin, jak tylko ten powyżej. Kabel USB podłącz bezpośrednio do płyty głównej, zamiast do przedniej obudowy :) Te porty z tyłu są wyposażone w bezpośredni kontakt i szybszą reakcję z chipsetem, który ma swoje miejsce w płycie głównej ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

może kabelek wadliwy ? sprawdź czy komputer w ogóle wykrywa Twój telefon i czy telefon robi to samo z komputerem. A poza tym tak jak koledzy wyżej - polecam re-instalację sterowników USB na czyste, wywaleni kies'a, pobranie odina 3.04 i podanie info czy pomogło. Sam aktualnie mam s3 i nie miałem wiekszych problemów z instalacją etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności