Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S2] CyanogenMod 13 [Officiall]


CyanowyLenovo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi Ci o ten poradnik ⇓ to nic nie pomoże, komp nie wyszukuje telefonu czy to w trybie download czy w trybie normalnym.

@ No ale tak jak pisałem, dzisiaj popróbuje z chinskimi appkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że była jakaś aplikacja też od "żółtych" że wgrywanie roota działo się na telefonie bez potrzeby podłączania go do komputera, wiem o tym bo rootowałem kiedyś tak tableta, jak wgram postaram się napisać czy pomogło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mitlex, nie wgram roota tymi sposobami z forum ponieważ komputer wogóle nie widzi mojego telefonu, jedynie co mogę zrobić z telefonem podłączonym do komputera to go ładować ^^

 

@ Nie chce sobie utrudniać życia, wręcz przeciwnie, ale nie mam innego sposobu na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jaki mam aktualnie wgrany to 10, wcześniej jak miałem CM12, 12.1 system normalnie rozpoznawał mi telefon. Jak byś mógł to podziel się tajemnicą, będe wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 8 i 10 - nie instaluje starszych wersji sterowników. Z automatu je blokuje, przez co są takie problemy ze starszymi telefonami.

 

Tu masz instrukcję jak pozbyć się tego problemu

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PolaQ

 

A po co masz wgrywać ROOT'a przez kompa jak wystarczy mieć odpowiednie Recovery? Bo rozumiem, że chcesz wgrać CM13 na nowo tak?

 

@Provectus

 

I po co ten spam? Na siłę próbujesz porównywać systemy, a potem pokazywać jakie są zł, brzydkie lub be itd. Twoja metoda zniechęcenia do wgrywania czegokolwiek lub pokazywania, że stocki minimalnie się różnią i potem sugerujesz, żeby lepiej na Kitkacie siedzieć bo nowsze systemy to zło. Bardzo mi przypominają Twoje działania sławnego trolla Nazira w czasach kiedy wychwalał Windows Phone wykazując, że Android jaki by nie był to zło. Ja rozumiem, że CM13 jest w tej chwili ułomny i ma swoje błędy, ale nie musisz na siłę pokazywać innym, że wybierają źle. Gdyby wszyscy myśleli tak samo, świat byłby nudny. Tak oto mamy różnorodność. Na tym zakończmy OT.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z systemem plików na karcie i pamięci wewnętrznej. Wszystkie aplikacje działają normalnie, mogę odtwarzać muzykę, ale niektóre z aplikacji mają problem ze zrobieniem backup'a do pamięci. W menadżerze plików pokazuje mi, że nie ma informacji o systemie plików. Wiem, że to się pojawiło po którejś aktualizacji, ale nie pamiętam niestety po której. Ma ktoś pomysł jak to naprawić, czy po prostu trzeba czekać na kolejne aktualizacje cm13?

Edit: Co do rozpoznawania typu plików, to zostało to naprawione w ostatnich nightly, zatem problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CyanowySamsung

 

Tak, chciałem wgrać na nowo CM13 przez recovery. Wiem że trzeba było mieć odpowiednie recovery, ale nie mogłem mieć bo nie miałem roota by wgrać inne, a na tym nic nie mogłem zrobić (nie znajdował mi pamięci), no ale sobie poradziłem, wielka dziena za pomoc w temacie ;)

 

@ Przy okazji, zadając pytanie odnośnie tego recovery przypomniałem sobie o forach o androidzie i dawnych czasach, ehh 2011 rok, jak ten czas leci ^_^

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, CyanowySamsung napisał:

@PolaQ

 

A po co masz wgrywać ROOT'a przez kompa jak wystarczy mieć odpowiednie Recovery? Bo rozumiem, że chcesz wgrać CM13 na nowo tak?

 

@Provectus

 

I po co ten spam? Na siłę próbujesz porównywać systemy, a potem pokazywać jakie są zł, brzydkie lub be itd. Twoja metoda zniechęcenia do wgrywania czegokolwiek lub pokazywania, że stocki minimalnie się różnią i potem sugerujesz, żeby lepiej na Kitkacie siedzieć bo nowsze systemy to zło. Bardzo mi przypominają Twoje działania sławnego trolla Nazira w czasach kiedy wychwalał Windows Phone wykazując, że Android jaki by nie był to zło. Ja rozumiem, że CM13 jest w tej chwili ułomny i ma swoje błędy, ale nie musisz na siłę pokazywać innym, że wybierają źle. Gdyby wszyscy myśleli tak samo, świat byłby nudny. Tak oto mamy różnorodność. Na tym zakończmy OT.

raczej z ciekawości chciałem pokazać niż zniechecić ale jak widze jesteś wrózką, siejesz z kard wróżby czy z kuli? :D Ps: dla mnie WP czy droid to jedna liga z przeznaczeniem tylko dla określonej grupy, zaden nie wygra i zaden nie przegra, nie mylmy pojec kolego, bo mam oba so u siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Provectus

 

Gdybym był wróżką to przewidziałbym, że Symbian wróci albo inną bzdurną wróżbę XD

Nie zgadzam się z Tobą, ponieważ oba OS'y są bardzo różne. Nie są w jednej lidze. Nie trzeba Ci pisać czym się różnią skoro już masz je na co dzień do użytku. Skoro twierdzisz, że mylę pojęcia to co mi brakuje, że do tej pory udzielam się aż nadto hmmm?

Pokazywanie różnic to dla mnie spam tutaj dlatego, że każdy wie czym się różnią, a Ty pokazujesz nam to jak małym dzieciom "Patrzcie dzieci ten różni się tym, a ten tym. Kto zgadnie ten dostanie nagrodę".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, CyanowySamsung napisał:

@Provectus

 

Gdybym był wróżką to przewidziałbym, że Symbian wróci albo inną bzdurną wróżbę XD

Nie zgadzam się z Tobą, ponieważ oba OS'y są bardzo różne. Nie są w jednej lidze. Nie trzeba Ci pisać czym się różnią skoro już masz je na co dzień do użytku. Skoro twierdzisz, że mylę pojęcia to co mi brakuje, że do tej pory udzielam się aż nadto hmmm?

Pokazywanie różnic to dla mnie spam tutaj dlatego, że każdy wie czym się różnią, a Ty pokazujesz nam to jak małym dzieciom "Patrzcie dzieci ten różni się tym, a ten tym. Kto zgadnie ten dostanie nagrodę".

nie, wiele osób sugeruje sie opisem róznic a nie fizyczna róznicą a to potezna róznica niestety, co do OS, to powiem ci tak, WP jest dla starszych ludzi którzy potrzebują podstawowego telefonu z dotykiem do dzwonienia, dla tych co nie lubia/boją sie grzebać lub dla ludzi co chca bardzo tani telefon (300zł) który długo podziała na jednym ładowaniu bez potrzeby gmerania po ustawieniach lub grupa biznesowa (tłumaczyc dlaczego nie trzeba) natomiast reszta czyli gimbusy, spamerzy, majsterkowicze biora droida, wiec ty masz cos nie teges kolego. 

to jak z BMW, każdy model to samo g, róznice stricke wizualne, dodanych bajerów elektronicznych kosztem żywotnosci, jakosci czy ceny eksploatacji a najlepsze ze najszybciej traci na wartosci i mały popyt tego jest, ale szpan sie liczy ;) Mnie nie ucz kolego, bo obawiam sie ze bym cie jeszcze mógł nauczyc wielu rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Provectus

 

Czyli sugerujesz, że inny użytkownicy na tym forum to spamerzy, gimbusy? To po co Ty tu jesteś skoro jesteś mądrzejszy od innych i piszesz, że ten ma to, a ten tamto, po czym sugerujesz, żeby nie grzebać tylko siedzieć na KitKacie, lub Bóg wie na czym. 

Windows Phone\Mobile owszem jest prostym systemem, tylko zauważ, że coraz więcej ludzi ucieka od niego. Starsi ludzie biorą sobiezwykłe batoniki, więc Twoja teoria systemu dla osób starszych ma się nijak do realnych potrzeb osób starszych :)

 

P.S: Ludzie, którzy boją się grzebać w systemie i tak wybiorą Androida, bo WP nie ma bardzo wielu apek i taka opinia będzie krążyć dłuuuugo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale pewna cześc owszem. Co do WP masz troche nieaktualne informacje, nie uciekają tylko że tez nie widza sensu zmiany na nowszy model jak stary działa co przekłada sie na mniejsze udziały bo jest mniejsza sprzedaz, niemylny pojeć ok? ;) co do apek to po cześci prawda, bo obecnie sporo sie zmieniło, jest mniej fakt, ale też nie ma problemu by cos nie działa, bo wybacz kto uzywa FB, NK, twe czy inne dziadostwa? tylko nastki wiec nie wiem co ty bierzesz , bierz tego mniej o połowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie@Provectus i@CyanowySamsung proszę tu nie spamować. To jest wątek na temat CM13 dla S2 a nie różnic między Androidem i Windowsem Phone. Do dyskusji na temat WP zapraszam do działu Off-Topic, wątek "Ogólna dyskusja o mobilnym systemie operacyjnym M$". A tu koniec!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się wtrącę. Za spamuje nieco, ale mi wolno. 

 

Nie podoba mi się katalogowanie ludzi na gimbusów, czy majsterkowiczów. Każda osoba, którą interesuje jak zrobiony jest but... spojrzy na niego i go oceni. Więc nie ma tu znaczenia czy jest to dziadek, czy dziecko w wieku 6lat. Jeżeli się podoba, to go nosi. Odbiorca jest ten sam. I radzę uważać na język, który w twoim przypadku Provectusie powoduje pewne konflikty i nie jest to pierwszy wątek gdzie coś w ten deseń piszesz. Przypominam tekst o wątku CyanogenMod 13. Mam nadzieje, że sposób udokumentowania własnych racji nieco się zmieni, nie muszę przypominać, że dogłębnie wczytuje się..nawet historię edycji posta.. jak ewoluuje myśl/ jak zmienia się treść.

 

Ponadto informuje, że ciągniecie dalej tej dyskusji między tobą a Cyanowym uważam za bezcelowe. No i kilka sekund wcześniej upomniał was o to Darkshadow. 

Kolejne posty będą usuwane niedotyczące wątku! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności