Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S II] Jakie wgrać CWM, root, aby zainstalować Cyanogenmoda?


jogi109

Pytanie

Witam.

Ponad 6h siedziałem i nie udało mi sie wgrać Cyanogenmoda. 

Od modyfikacji oczekuję poprawy szybkości, właściwie tylko tyle.

Wiem ze sa posty na forum, czytałem, nic mi one nie dały.

Serdecznie proszę o podanie mi linka do CWM i roota i co tam jeszcze potrzebne do mojej wersji Androida (patrz załącznik) i paczki aplikacji (gapps tak?). Wiem że instaluje się to przez Odina, powinienem sobie poradzić, tylko proszę o działające oprogramowanie. Samego CM ściągne z oficjalnej strony. Nastawiam się na 10.1, chyba najlepsza opcja.

post-78779-0-35224800-1444689247_thumb.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A co robiłeś? Jakie operacje?

1. zły dział

2. zła nazwa tematu

3. przenoszę i zmieniam tyt. 

4. ostrzeżenie słowne, później warn za niestosowanie się do regulaminu forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Początkowo szukalem CWM-a, nie znalazłem pod moją wersję. Gdy postanowiłem wgrać jakiegoś przypadkowego, to jak go pobieram to jest w WinRar, a ma być w rozszerzeniu tar, i odin go nie widzi.

Generalnie potrzebuję tylko pliki. Potem raczej dam rade, są poradniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@jogi109

 

Ooooo witaj w klubie masz tę samą staruszkę co ja :)

A więc tak:

1. Z poziomu Odina obowiązkowo powiększasz partycję systemową wgrywając jeszcze raz 4.1.2 z tym PIT'em  I9100_4GB_Data_1GB_System.pit

2. Root wraz CWM masz w tym pliczku i instalujesz z poziomu recovery stockowe (zalecane wrzucenie na wewnętrzna pamięć) PhilZ-cwm6-XXMS1-OXA-4.53-signed.zip

3. Teraz robisz wszystkie wipe'y łącznie z format system i wgrywasz potem to Recovery CWM-KitKatCompatible-i9100.zip wchodzisz w opcję reboot recovery i instalujesz CM 12.1 i Gapps.

 

I cieszysz się z CM :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@jogi109 

 

Tutaj masz http://www.4shared.com/zip/4igTv7aTce/I9100XXMS7_I9100OXAMS7_XEO.html

 

Na dniach zuploaduję stocka 2.3.6i 4.1.2 na chomikuj i na mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobrałem ze strony sammobile to XXMS1, zainstalowało sie poprawnie chyba. Wszsytko sie z tel usunęło, zniknęła pamięć USB, i nie mogę wrzucić nic na kartę poprzez teelfon. Inicjuję kopiowanie, ale nie rusza.

 

EDIT:

Już wrzuciłem. Natomiast nie widać tego archiwum (z punktu 2.) jak wejde w stock recovery. Są tylko updaty o różnych nazwach

EDIT2:

Wrzuciłem to CWM KitKat na pamięć telefonu, zainstalowałem przez stock recovery, i juz od 5 min jest napis Samung galaxy s2 i nic więcej. Coś zrobiłem źle?


Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję. Za drugim razem, ale śmiga :)

post-78779-0-40040400-1444834628_thumb.p

post-78779-0-90865000-1444834632_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@jogi109

 

Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc :) W takim razie zamykam temat :) 


Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności