Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Sony Xperia M - Czy da się odinstalować aplikacje systemowe ?..


AmonBeats

Pytanie

Witam. Niedawno zrootowałem telefon z nadzieją, że pozbędę się w końcu kilku aplikacji systemowych. Niestety używając aplikacji "usuwanie aplikacji systemowych" zauważyłem że one nie działają. Czy wgl da radę usunąć aplikacje systemowe w xperii m ?  jeśli tak to jaką aplikacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Root działa. Na root checkerze wyskakuje mi root acces na zielono :) Ogolnie probowalem juz z 4 programami . usuwanie aplikacji systemowych, titanium pro, es eksplorator file itp. żadnym mi nei idzie :/ w jednym tylko moglem usunac aplikacje przywracajac ustawienia fabryczne :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja używałem takiej aplikacji jak "odinstaluj" https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jumobile.manager.systemapp&hl=pl

Po usunięciu trzeba wykonać reboot. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do tej pory używałem z 8 aplikacji minimalnie do usuwania plików systemowych, w tym tej którą podałeś. Oczywiście nie działały one, albo restartowały telefon, a aplikacja zostawała, albo przywracały aplikację do stanu fizycznego. Jedynie aplikacja Kingo Super User pozwoliła mi na usunięcie mhmm może z 3 aplikacji sysemowych. Dobra jakoś daję radę , dzięki za wszystkie rady itp :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz dziwne anomalia z tym telefonem.

Ja jakoś nie mam problemów z usunięciem programów. A robiłem to z kilkoma telefonami. 
Jeżeli coś nie działa- to coś jest nie tak z rootem. Programy powinieneś wywalić nawet te, które nie pozwolą później uruchomić telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem Ci tak. Większość starszych Xperii się tak zachowuje :/ Xperia M, L, J , SP, Acro S itp. Dlatego część osób nie chcę się tykać Xperii w obawie że ją uceglą. Moi znajomi bawią się wszystkimi fonami, LG,Szamszungami, HTC, Nexusami, ale Xperii mojej nie chcieli dotknąć nawet :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma sensu się babrać.

Może jest problem - jak on wymienia. Nie wiem jak teraz wyglądają katalogi w systemowych. Być może gdzieś są jeszcze powiązane i problem sprawiają.

Jak już ma wgrać to zmodowanego stocka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@AmonBeats

Większość starszych Xperii się tak zachowuje :/ Xperia M, L, J , SP, Acro S itp. Dlatego część osób nie chcę się tykać Xperii w obawie że ją uceglą.

hah, ja się bawiłem arc s'em z rozwalonym menu keyem i nie mogłem wgrać stocka, po mimo tego jakoś odblokowałem bootloader i uceglałem ją pare razy xD

ale chodzic chodzi

co do roota, całkiem możliwe że masz tego roota, jednakże musisz dograć busyboxa ręcznie, mi na arc s poszło wtedy, zobacz czy Terminal emulator po wpisaniu SU

wyświetli Ci komunikat z dostępem do roota, jak tak, to zaiste brak busyboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wyświetlił mi żadnego komunikatu o braku roota. Jaa już wolę się nie babrać i tak dużo zrobiłem ;c my ucegliliśmy koledze 2 razy xperie acro s na stażach w grecji. aktualnie laduje sie juz 10 dni i nadal nie opadaala bateria 0 procent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@AmonBeats reaguje pod PC jak podłączysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@AmonBeats bootloader odblokowany? tak?

jak tak to wgraj mu custom recovery i :

albo wgrywasz custom rom

albo stock po usprawnieniach

albo wgrywasz ten pliczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności