Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Który iPhone wybrać?


miniii

Pytanie

Czesc,

Potrzebuję pomocy - ponieważ mam do wyboru dwa telefony z apple.

 

Albo iPhone 6 albo iphone 5s, tylko nie wiem który lepiej. z tego co mi wiadomo to 6 ma 0.7" wiekszy ekran od 5s ale to nie jest zadna bariera.. 

 

Jakby każdy mógł mi wypisać różnice między tymi dwoma telefonami..  I najlepiej typ ;)

 

Telefon bedzie podręczny - facebook,snapchat,youtube, internet..

Android odpada, bo akurat mam m7 i mam z nim klopoty.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

5s lub zwykla 5 ma taki fabryczny problem. Po jakims czasie dotyk przestaje reagowac (u brata bylo to samo, normalnie chodzil i przestal reagowac, po kilku dniach gdy kurier mial byc dotyk wrocil) nie polecam apple. Tylko kasa im w glowie. Wez cos z andkiem typu one plus two cos co ma wiecej niz 1024MB ramu

A zapewniam ze bedzie Ci dluuugo sluzylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

5s lub zwykla 5 ma taki fabryczny problem. Po jakims czasie dotyk przestaje reagowac (u brata bylo to samo, normalnie chodzil i przestal reagowac, po kilku dniach gdy kurier mial byc dotyk wrocil) nie polecam apple. Tylko kasa im w glowie. Wez cos z andkiem typu one plus two cos co ma wiecej niz 1024MB ramu

A zapewniam ze bedzie Ci dluuugo sluzylo

mam m7 i mnie juz troche denerwuje, a zawsze moge dostać oneplusa od taty bo jak powiem ze chce one to kupuje sobie two i tyle.. ale zalezy mi na iphone bo jeszcze nie mialem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mam m7 i mnie juz troche denerwuje, a zawsze moge dostać oneplusa od taty bo jak powiem ze chce one to kupuje sobie two i tyle.. ale zalezy mi na iphone bo jeszcze nie mialem :D

To bierz 5s powinien się sprawdzić.

Tylko doradzam nowy i z min 32/64 gb wbudowanej.

Wszak do Iphone nie włożysz karty pamięci.

Wiec kazdy gb pamięci się liczy.

No i nowy lub używany z gwarancją to zawsze jakaś pewność ze w razie czego można do serwisu słać.

Tylko jakbyś od kogoś odkupywał to patrz żeby był paragon zakupu telefonu.

Bo wtedy serwis musi przyjąć.

A nie żadna faktura VAT z marzą.

Bo na ********* przed tym przestrzegają.

Tyle z mojej strony

Edytowane przez PeliKan
Reklama innego forum..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To bierz 5s powinien się sprawdzić.

Tylko doradzam nowy i z min 32/64 gb wbudowanej.

Wszak do Iphone nie włożysz karty pamięci.

Wiec kazdy gb pamięci się liczy.

No i nowy lub używany z gwarancją to zawsze jakaś pewność ze w razie czego można do serwisu słać.

Tylko jakbyś od kogoś odkupywał to patrz żeby był paragon zakupu telefonu.

Bo wtedy serwis musi przyjąć.

A nie żadna faktura VAT z marzą.

Bo na ********* przed tym przestrzegają.

Tyle z mojej strony

Telefon moge mieć sprowadzony z Anglii po 150€, a są w idealnym stanie lecz używane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jak juz cos z IOS to tylko Iphone 4s. czemu? telefon robiony jeszcze za czasow Jobs'a, ktory mial wizje idealnego telefonu (ktory idealnie lezy w reku, nie jest za duzy, ani za maly, ma idealny wyswietlacz). od wersji 5 Apple walczy z Samsungiem, wiec w wyscigu zbroniej udzialu nie ma co brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DusieK tak czy inaczej nie dawno odkryto masę zakażonych aplikacji w itunes, poza tym, iphone 6+ się wygina a najnowsza 6stka się przegrzewa,

a co do iphona, nie jestem ogólnie zwolennikiem telefonów z nadgryzionym jabłkiem, ale, jeśli już to Ihpone 3GS, dlaczego?

bo jest:

A.Tani

B.Jak go używasz odpowiednio będzie chodził płynnie

no i był jeszcze produkowany w US o ile się nie mylę xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności