Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

grzeg0rz

Pytanie

Mam problem. Po instalacji na moim LG cyanogenmod 12.1 (po którejś próbie) straciłem możliwość uruchomienia trybu download. Na ekranie wyświetlają mi się komunikaty:

 

Error: boot certyficatipn verify

Secure booting Error!

Casue: boot certyfication verify

 

Cyanogen mod działa. Tryb recovery również. Nie mam tylko downloadmod.

 

Próbowałem tej sztuczki z ubuntu. Niestety.


Ekran wygląda tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Uwaliłeś system.

Musisz męczyć się flahtoolem dla LG. Może ci się coś uda.

Jest jeszcze opcja przez LG PC Suite - awaryjne wgrywanie systemu.

 

Próbuj i się baw. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uwaliłeś system.

Musisz męczyć się flahtoolem dla LG. Może ci się coś uda.

Jest jeszcze opcja przez LG PC Suite - awaryjne wgrywanie systemu.

 

Próbuj i się baw. 

Szkoda tylko że ani LG PC Suite ani inne flahtoole (np LG Flash Tool 2014) nie widzą telefonu.

Wgrywałem cyanogenmod przez recovery. Czy istnieje możliwość w podobny sposób wgrania androida? Może to by coś pomogło gdyby wersja była np od LG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up

 

To w takim razie coś ze sterownikami we Flashtool'u było nie tak. Resztę pozostawiam tym co mają ten telefon, bo ja specjalista jestem z innego telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na początek wgraj sterowniki LG USB Drivers. Potem dopiero podłącz telefon i sprawdź czy flashtool og LG go widzi ;) (zakłądam że nie wgrałeś sterowników a tylko PC Suite czy co tam). Brak download mode to pewnie wina sterownika w systemie - a tego już tak łatwo nie naprawisz). Najprościej będzie go zbrickować jesli masz jeszcze na niego gwarancję (najlepiej by się nie odpalał) i oddanie na gwarancję ale odradzam stanowczo ten sposób i zalecam jednoczesniej tylko w ostateczności. Spróbuj rpzez recovery wgrać inny system, jeśli masz TWRP jest tam opcją "przygotuj pod instalację nowego ROMu" czy jakoś tak, usuwa on wtedy folder /system. Daj znać czy coś wykombinowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli ktoś by miał podobny problem to niech poszuka "D802_PATCH_RETURN_KK_droidth.zip"

Kopiujemy na telefon, uruchamiamy recovery i instalujemy patch. Po restarcie download mod działa.

 

Dzięki wszystkim.

 

https://drive.google.com/file/d/0B_NmfDuhOUL9N19GUUt6WmRMX2c/view?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności