Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC Desire 620] telefon bez romu


Dawid Kłapczuk

Pytanie

Witam,

 

Mam problem z telefonem HTC Desire 620.

 

Bootloader odblokowany, zainstalowany SU i TWRP.

Wszystko było pięknie do momentu, aż telefon wpadł w ręce w które wpaść nie powinien;-)

Na chwilę obecną w telefonie nie ma romu, urządzenie zostało całkowicie sformatowane.

Nie posiadam kopii zapasowej systemu i jestem w kropce, nie mogę odszukać też pełnego

backupu w necie nie mówiąc już o znalezieniu romu do tego modelu.

 

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły co można by zrobić to bardzo proszę o informację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Znalazłem coś takiego:

 

 

 

RUU_A31_UL_K44_DESIRE_SENSE60_Orange_PL_1.02.69.2_Radio_00.03.012_U10012131_41.09.1225_release_419874_signed.exe 1.2 GB

 

Wszystko niby się zgadza ale trzeba zapłacić za dostęp do pliku.

Można prosić o jakieś opinie?


Kupiłem plik z romem wgrałem i działa.

Temat do zamknięcia.

Podziękowania dla tych którzy mieli chęci;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Dawid Kłapczuk

 

Ojć... chyba ktoś zrobił full wipe Twojego telefonu. Zostaje Ci serwis ale ile za to wezmą i czy zostawią w spokoju gwarancję to ja sam nie wiem... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Dawid Kłapczuk

Zostaje Ci serwis

albo stock do wgrania, wgrywasz przez hboota

ewentualnie, spróbuj poszukać rom na chomikuj na przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wgrać sobie rom do tego modelu to nie taka prosta sprawa ponieważ nigdzie go niema do pobrania na chomiku również nie.

Na forach zagranicznych też nic nie znalazłem.

Byłem w kilku serwisach to rozkładają ręce;-)

Dałem ogłoszenie na portalu ogłoszeniowym i nikt nie zgłasza się ochoczo, że wgra mi rom a gwarancji po takiej akcji jak wiadomo już niema;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Dawid Kłapczuk wybacz, myślałem że dla 620 też :/

no tak, bo 620g jest na mediatecku, zaraz coś wynajdę


znalazłem boot.img stockowe

https://drive.google.com/file/d/0Bw7S-kfd-L-RR3RQUVJLTVhMbXM/edit

ale na chwilę obecną nic poza tym :/

może ktoś wstawi tu nandroid backup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Dawid Kłapczuk wybacz, myślałem że dla 620 też :/

no tak, bo 620g jest na mediatecku, zaraz coś wynajdę

Spędziłem trochę czasu szukając i dupa. Troszkę mało popularny telefon i pewnie dlatego ale mam nadzieję, że ktoś, coś w końcu poradzi;-)

Zgłosił się jeden serwis który twierdzi, że mój problem jest do rozwiązania z racji braku pomysłów zdecyduję się na taki krok i zobaczymy...;-)

Dam znać po powrocie z serwisu czy problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Dawid Kłapczuk jeśli możesz to potem możesz wrzucić backup romu, na pewno ułatwi to innym z podobną przypadłością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

RUU_A31_UL_K44_DESIRE_SENSE60_Orange_PL_1.02.69.2_Radio_00.03.012_U10012131_41.09.1225_release_419874_signed. W nazwie ruu jest dużo więcej info o które bym prosił, bo te nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak Dokładniej to szukam wersji A31_UL_K44_DESIRE_SENSE60_HTC_Europe_1.02.401.1 znalzlem ja na jakims forum ale po sciagnieciu wywala blad że pliki są uszkodzone
lub jakies wersji która bedzie bez brandu T-Mobile, czy orange
Dane z tamtego RUU sa podobne jak w moim telefonie czyli Radio_00.03.012_U10012131 z małą zmiana w radiu z 41.09.1225 na 41.09.1216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

Cześć,

 

Bez wydania pieniędzy raczej się nie obejdzie;) Chyba, że ktoś akurat ma taki softi jak Twój ale ludzie niechętnie dzielą się tym za co sami zapłacili niestety... a przynajmniej nie za darmo;)

Mam ten soft ale z brandem orange a z tego co widzę Ty masz plusa więc na 100% pasować nie będzie...

Udało mi się wgrać/nadpisać soft ale tylko na taką wersję jaką posiadałem wcześniej.

Tzn. musiałem pobrać dokładnie taką wersje pliku z softem jaki miałem zainstalowany w telefonie przed ucegleniem.

Żadna inna wersja nie dała się zainstalować; wywalało błędy.

Wykupiłem więc abonament na ir-file pobrałem pasujący plik z softem i wtedy się udało;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Support do tego modelu, czy tez do 820 jest znikomy. A ten twoj to.. Jakby to ujac w zargonie... Jest egzotyczny. Nawet na ruskim forum jest wylacznie model z "G". Zastanowilbym sie nad tym, aby pogonic ten twoj model.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam jeszcze jeden problem przy przerzucaniu plików wywal mi bląd i dalej nic nie moge zrobić
http://scr.hu/6hm2/fm5rs
Po naprawieniu Wyłącza się przy punkcie Nr 1 z 7.

przy pierwszym podlączeniu telefonu dzieje się coś takiego

http://scr.hu/6hm2/d1hws


Ponad 40 min już czekam i nadal nic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam was jeszcze raz jesli udałoby się komuś kto ma na tym forum Telefon HTC Desire 620 i ma wgranego TWRP wykonać backup danych systemowych i wrzucić pliki z Backapu na jakiś Hosting i udostępnić je w tym temacie.
Już chyba wiem w czym tkwił problem nie miałem zablokowanego Bootloadera i dlatego nie moglem zainstalowac ruu jesli by było pomocne moge podac Link do forum z którego skorzystałem by pomóc w naprawie telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności