Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Microsoft Lumia 532


Zacksu22

Rekomendowane odpowiedzi

@Zacksu22 nawet, nawet, tylko ten simlock zniechęca :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zacksu22 nawet, nawet, tylko ten simlock zniechęca :/

No ja umowę i wszystkie papiery mam. To nowy właściciel może z nimi isc i orange powinien mu teoretycznie w salonie zdjąć simlocka za darmo.

Tak przynajmniej tak w internecie pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zaporowa, za niewiele więcej można kupić nową w sklepie bez simlocka. WP faktycznie, przyjemny system. Warto się nim zainteresować, gdy ktoś chce spokojnej głowy.

Może i zaporowa. Ale ja jej za darmo nie dostałem. Telefon jest w idealnym stanie wizualnym.

Kompletny. I ma dostać w listopadzie aktualizacje do wp 10 bo wczoraj czytałem o tym.

Jako jeden z pierwszych.

Z ceny mogę opuścić.

Ale nie dużo.

Bo tak jak pisałem wcześniej jest w idealnym stanie.

I ma widoki na przyszłą aktualizacje.

Sprzedam go za tyle ile ktoś bedzie w stanie zapłacic.

Po nizej 250 zl nie zejde jednak.

Piszcie sobie co chcecie,ale ja tez muszę zarobić na zamianie/sprzedaży.

Juz z gościem jednym pisałem.

I może uda sie xperie e1 z dopłatą 70 zl wyrwać bez simlocka.

Zawsze to android.

Bo ja osobiscie wp nie trawię.

Miałem wcześniej Lumie 520 i zraziłem sie do tego systemu.

Braki aplikacji są dla mnie nie do przyjecia.

W ostateczności zamienię ją za cos innego na androidzie.

A polował będę wtedy na Galaxy S2 itp.

Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lukałeś jak to jest z 532? to wgl inne telefony 520 ma 512 ramu i bodajże 2-rdzeniowego procka, bardziej się nie wgłębiałem a w 532 1 gb ram 4-rdzeniowy snap 200 1,2GHz i wybór aplikacji w porównaniu do androida jest dość niezły, niema sensu zrażać się do systemu/marki jak się miało low-endowce tej marki/systemu, tak samo miałem z WP chociaż nigdy nie miałem ale teraz go polubiłęm gdyby nie  brak możliwości modyfikacji i instalowania aplikacji spoza marketu, jeśli lubisz zmieniać romy i wybierać który najlepszy, to ok android pasuje, ale jeśli chcesz mieć normalny telefon który zawsze działa jak trzeba i nie trzeba restartować bo musisz wykonać połączenie a tel sie zawiesił to zostaw sobie mumię. ja jestem wymagający co do działania telefonu i lumia mnie naprawde zaskoczyła, nie tylko co do płynności, ale i do ilości aplikacji i do funkcji, np. glance view(wyświetlanie godziny, powiadomien i pogody na wyłączonym ekranie przy odkrytym sensorze zbliżeniowym, ma to oszczędzać baterię), jest tu również Cortana, chyba wiesz o co chodzi, moim zdaniem lumie to jakby (dużo) tańsze iPhone'y więc zastanów się czy naprawdę chcesz powrócić do mulącego androida.. tak wiem sam powracam ale brakuje mi jak w/napisałem modów, romów, hacków, ale tak to telefon prawie idealny

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lukałeś jak to jest z 532? to wgl inne telefony 520 ma 512 ramu i bodajże 2-rdzeniowego procka, bardziej się nie wgłębiałem a w 532 1 gb ram 4-rdzeniowy snap 200 1,2GHz i wybór aplikacji w porównaniu do androida jest dość niezły, niema sensu zrażać się do systemu/marki jak się miało low-endowce tej marki/systemu, tak samo miałem z WP chociaż nigdy nie miałem ale teraz go polubiłęm gdyby nie brak możliwości modyfikacji i instalowania aplikacji spoza marketu, jeśli lubisz zmieniać romy i wybierać który najlepszy, to ok android pasuje, ale jeśli chcesz mieć normalny telefon który zawsze działa jak trzeba i nie trzeba restartować bo musisz wykonać połączenie a tel sie zawiesił to zostaw sobie mumię. ja jestem wymagający co do działania telefonu i lumia mnie naprawde zaskoczyła, nie tylko co do płynności, ale i do ilości aplikacji i do funkcji, np. glance view(wyświetlanie godziny, powiadomien i pogody na wyłączonym ekranie przy odkrytym sensorze zbliżeniowym, ma to oszczędzać baterię), jest tu również Cortana, chyba wiesz o co chodzi, moim zdaniem lumie to jakby (dużo) tańsze iPhone'y więc zastanów się czy naprawdę chcesz powrócić do mulącego androida.. tak wiem sam powracam ale brakuje mi jak w/napisałem modów, romów, hacków, ale tak to telefon prawie idealny

No ja też się lubuje w modyfikacjach. I w wp mnie denerwuje brak możliwości instalacji aplikacji spoza marketu.

Zamknięty system.

I mała ilość emulatorów (Drastic DS,PPSSPP itp).

Oraz mało dopracowanych aplikacji.

Typu opera,poweramp itp.

Dlatego zostaję przy Androidzie.

Bo nawet w wp nie ma funkcjo tetheringu przez kabel usb.

Brak porządnych aplikacji,a jak są to chłam w porównaniu do Androida.

Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zacksu22 ale z drugiej srtony, im więcej użytkowników będzie lumi, tymna pewno pojawią się masę aplikacji ;)

taki o paradoks XD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj siedzę na 535 i zacznę w niej grzebać mimo zamkniętego kodu źródłowego :D

Ilość aplikacji mnie zaskoczyła bo wszystko to czego nie było lub nie chciało pójść na Mini 2 i Ace chodzi tu płynnie.

I tak przez następne dwa lata/20 miesiecy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KitLer jeśli autorowi tematu to nie przeszkadza, aczkolwiek z drugiej strony macię rację, resztę offtopowej dyskusji przenoszę tutaj

http://forum.cyanmod.pl/index.php/topic/6029-og%C3%B3lna-dyskusjua-o-mobilnym-systemie-operacyjnym-m/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Windows 10 Mobile macie możliwość portowania aplikacji z Androida na Windowsa. To tak nawiązując do tematu braku aplikacji na WP. Autor tematu może dorzucić jako zalety oferty. Co do zamkniętego kodu, moim zdaniem same zalety. Bezpieczny system, a to dla wielu bardzo ważne.

Co do oferty, jak uda się sprzedać za taką cenę to gratuluję udanego interesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeliKan nie nie przeszkadza mi taka dyskusja.

 @Pixo7 wolę natywne srodowisko niż emulację apek z innej platformy (nie trawię emulacji żadnej i stosuję ją w ostatecznosci). Będę próbował sprzedać zamienić tą Lumie za 300 zł lub jakiegoś Galaxy S2 itp.

I nie dziękuję bo to przynosi pecha.


Do zamknięcia. Lumia poszła za Xperie Sp i Galaxy Trend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności