Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4] Bateria - Uczenie sie wzorców używania


Stenol89

Pytanie

Witam

Mam taki maly problem, zainstalowalem Rom Niemiecki bez brandu I9505XXUHOF2, dostal aktualizacje na XXUHOH2, zauwazylem ze w opcjach bateri ciagle pokazuje "UCZENIE SIE WZORCÓW UŻYWANIA" podczas podpiecia ladowarki pokazuje szacowany czas naładowania bateri, ale gdy odlacze od ladowarki to  caly czas jest --> "UCZENIE SIE WZORCÓW UŻYWANIA" nawet gdy mam 50% bateri itd. nie wiem czy tak ma byc ale to strasznie mnie denerwuje xD moze ktos poradzi co zrobic??post-58452-0-88989500-1442914905_thumb.ppost-58452-0-46259700-1442915483_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@Stenol89 ok może być ale lepiej żeby nazwa modelu była w nawiasach np. [samsung Galaxy Ace 2]

 

Z tą baterią to ja nie mam pojęcia o co z tym chodzi, pierwszy raz coś takiego widzę. Według mnie, system optymalizuje się tak, aby bateria dłużej trzymała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bateria oryginalna czy wymieniana?

Baterie mam nowa i stara,na dwoch pokazuje tak sam

Wgraj od nowa soft, a bateria trochę się uspokoi.

Wgraj od nowa soft, a bateria trochę się uspokoi.

Neo Ty serio? Nie chce mi sie znow wgrywac i sciagac aktualizacji,a tym bardziej ze mam taki super net .:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie oczekuj, że pójdziesz z nim na msze, wyspowiadasz się i to ozdrowi twój telefon.

Tym bardziej jak widzisz, że z nim się coś dzieje..to trzeba coś zaradzić.

Aplikacje do optymalizacji nic nie dadzą.. jedynie złudną nadzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

moze jakos na dniach wgram odnowa STOCK niemiecki i zobaczymy co to da :P

znaczy nie chodzi o aktualizacje ale te rzeczy programy co mam np poczta strony do kont hasla itd tego mi sie nie chce robic od nowa :( ale bede musiał


Nic nie podziałało,wgralem od nowa softa i dalej tak samo. Chyba musi tak byc,albo ogarnie sie samo. Zamknijcie temat. PoDrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności