Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

23 września koniec świata będzie czy nie?


Zacksu22

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.paranormalne.pl/index.php?/topic/40973-23-września-2015---Co-nadchodzi?

Poruszył mnie ten temat.

Jak myślicie kolejna sciema to jest czy jednak nie?

Bo zegar tyka i póki co zostało nam coraz mniej czasu.

W środę ma być ten rzekomy czas apokalipsy.

Na paranormalne już 3 czy 4 teorię są na ten temat.

A to że ktoś w CERN czarną dziurę przywołać może.

A to że meteoryt przywali w ziemię.

I jeszcze że powódź stulecia ma być.

Co wy na to?

Osobiście po 2012 jestem sceptycznie nastawiony na te nowe daty apokalipsy.

A wy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłem w to ani razu, wszystko jest, było i będzie dlaczego ma akurat w tym tysiącleciu, oficjalnych informacji niema a takie strony to wiesz.. Sam mogę założyć i gadać ze będzie koniec świata bo parę osób zobaczyło większą spadającą gwiazdę-to meteoryt, jeszcze niedawno właśnie było(jakoś niedawno trochę po wakacjach) na jednej stronie na której są"zawsze prawdziwe informacje" taki jakby drugi (dużo)mniej popularny kwejk pisali ze jakaś asteroida leci na ziemię ale NASA mówi ze nic niema i nic nie było podobnie będzie i teraz..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko :D. Tylko przez pewną osobę zostałem nazwany interentowym strażnikiem ortografii i staram się wypełniać tą funkcję xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata? Wybaczcie, jestem człowiekiem wierzącym w Boga i Trójce Świętą (a nie w kościół), więc jakby ktoś chciał dokładnego opisu jak to ma wyglądać, nawet podam link : 

http://www.nonpossumus.pl/ps/Ap/20.php

 

a Takie rzeczy, które podałeś, po prostu uważam za kłamstwo, ale nie mówie że ktoś jest idiotą bo w to wierzy. 

To tak, jakby ktoś nazwał mnie głupkiem i idiotą dlatego, że programuje albo gotuje. 

 

Ludzie mają jakieś pasje, zainteresowania, tym żyją. 

 

Poza tym argumentem moim na to, że to kłamstwo z naukowego punktu widzenia (a nie religijnego) - Przepowiednie Nostradamusa mówią o wieku XXX, więc tego się trzymam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widzę tak..... ''Koniec świata'' (muzyka w tle mody na sukces) Odcinek 2345 xD

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie, konieć świata może i był... dla konsolowców straszej generacji jak xbox 360 i ps3, rockstar przestał wspierać gta online na nie xD :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widzę tak..... ''Koniec świata'' (muzyka w tle mody na sukces) Odcinek 2345 xD

 

Tak a'propos

 

Ridge prosi Taylor, żeby sama zaczęła nowe życie. Kobieta nie może uwierzyć, że znów straciła ukochanego. Thorne mówi Claudii, że bardzo chce pomóc Taylor.

Claudia jest wzruszona jego postawą. Wszystko wskazuje na to, że dziecko Sheili jest zdrowe.

 

To jest odcinek 2345 w skrócie, zbyt wiele się nie działo.

Mniej więcej to był rok 1995, niektórzy z forum dopiero byli w fazie poczęcia ;)

 

Teraz jest ponad 7k odcinków, nigdy nie obejrzałem ani jednego, nie wiem czy wgl widziałem urywek tego serialu o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, znów przegapiłem koniec świata xD

a taka ciekawostka... bodajże w noc  soboty na niedziele, będzie super zaćmienie księżyc będzie najbliżej ziemi :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności