Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Telefon do 600zl


FajnyNick

Pytanie

Siema. To znowu ja. Mam dalej problem z wyborem telefonu xd. Moje wymagania 2gb ram, 4rdzenie, android 4.4 i większy 4.5 cala to minimum ,dioda powiadomien, dobry do muzyki/neta/czasami gier, troche wiecej niz 8gb rom jak w Nexusie 4. Najlepiej z dobrym wsparciem developerskim.

Myslalem tez nad Note. Ale 1GB ramu mnie przerazilo. Jestem otwarty na propozycje najlepiej w cenie do 600zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Od siebie polecam LG Spirit 4G na start Android 5.0 wyrwiesz go maks do 500 zł (nówka sztuka).

Bateria świetnie trzyma w moim egzemplarzu.

Już po woli pracują nad tym telefonem na xda developers (nawet TWRP i CWM jest tylko ze względu na zablokowany bootloader na razie nie działa).

Może dostanie jeszcze jakieś aktualizacje np do 5.1.1 od LG

A jak już go rozpracują to na bank czystego AOSP dostanie i odżyje ten telefon.

I jeszcze kasa dla ciebie by została.

Ma LTE 4.7 Cala,aparat 5 z lampą 

To mogę od siebie polecić.

Z droższych ja bym brał tylko Xiaomi lub One Plus One

Takie moje zdanie

Jak brać droższy to tylko Flagshipkiller

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak ja pytałem w Play o Z1, to powiedzieli, że tylko Z3... Pytałem miesiąc temu? Z resztą... Tak czy siak prawdopodobnie nie dostaniesz Z1, chyba, że stać Cię na Z3... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@FajnyNick

 

Telefony Meizu są w porządku. Obawiałbym się o wsparcie systemowe, ale jeśli nie jest to dla Ciebie priorytetem to za tę cenę można brać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :) Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności