Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy SII GT-I9100] CWM vs Cyanogen Recovery


Krzysztof Lau

Pytanie

 Mam pytanie. czy można aktualizować Cyanogena bez ruszania recovery. W opcjach programistycznych niby jest opcja wyłączenia aktualizacji recovery ale mój telefon to olewa. Nie czepiałbym się tego Cyanogen recovery ale to g...o do niczego się nie nadaje. Jedynie co w tym działa to reboot. Całe szczęście że da radę z poziomu systemu (poprzez aktualizacje cyanogenmod) przeprowadzić aktualizacje. (wiem że to wchodzi i tak w recovery). Przy próbie aktualizacji bezpośrednio z tego badziewnego recovery wywala byk. Wipe data/factory reset też nie działa (tzn niby żaden byk nie wyskakuje ale efektu żadnego, wszystko jest). Całe szczęście że udało mi się wgrać ostatni Cyanogenmod nieoficjalny od Lysergic Acid który jeszcze miał CWM, poprzez wrzucenie paczki do katalogu cmupdater i odpalenie aktualizacji z systemu. Próbowałem jeszcze raz zaktualizować system (opcja "Aktualizuj recovery Cyanogen odznaczona-wyłączona) i niestety Cyanogen Recovery znowu siedzi w teflonie. Chyba odpuszcze sobie ten oficjalny Cyanogenmod i pozostane na ostatnim nieoficjalu. 

 

 

GT-i9100

1GB System 6GB Data

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poprawiłem temat. Na przyszłość proszę się stosować do regulaminu.

Co do tego problemu to możesz zainstalwać CWM  zmieniaąc kernel w telefonie, ale musisz mieć CyanDelta, który raz, że zaktualuje Ci ROM, a do tego wgra ci na nowo kernel z CWM żeby był na stale. Metoda sprawdzona i polecam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Krzysztof Lau

 

W razie jakichś problemów pisz tutaj, bo nie wiem czy zamykać ten temat czy już założysz sobie nowy temat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności