Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Note Egde] Wygieta szyba ochronna na ekran


hyrus1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Mozliwe ze jeszcze na ten model nie ma, musisz poczekac lub zajrzec w sklepie samsunga czy juz cos jest :)

obawiam sie ze moze juz nie wyjsc na ten model, na s6 jest cena troche wysoka ale wiem ze taka szyba jest warta swojej ceny, owszem sa szyby na edga ale nie na caly ekran

obawiam sie ze moze juz nie wyjsc na ten model, na s6 jest cena troche wysoka ale wiem ze taka szyba jest warta swojej ceny, owszem sa szyby na edga ale nie na caly ekran

UWAGA UWAGA UWAGA czas odswiezyc temat, chyba znalazlem szybe hartowana na note edge - chroniaca caly ekan - wygieta.

zaraz zloze zamowienie,  bede czekal na przesylke, i zdam relacje po  otrzymaniu przesylki....

obawiam sie ze moze juz nie wyjsc na ten model, na s6 jest cena troche wysoka ale wiem ze taka szyba jest warta swojej ceny, owszem sa szyby na edga ale nie na caly ekran

UWAGA UWAGA UWAGA czas odswiezyc temat, chyba znalazlem szybe hartowana na note edge - chroniaca caly ekan - wygieta.

zaraz zloze zamowienie,  bede czekal na przesylke, i zdam relacje po  otrzymaniu przesylki....

kupione, czas dostawy dlugi, pomiedzy 11-18 grudnia, dostepne rozne kolory, bialy, czarny, bezbarwny, zloty.

post-74420-0-26284600-1448047622_thumb.j

post-74420-0-18701900-1448047965_thumb.j

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

szyba dotarla po dlugim czasie bo paczka zaginela. Szyba wg mnie sredniej jakosci, jest sliska, nie jak folia ktora mialem zalozona, ranty szyby nie sa zaokraglone, przy zaokragleniu ekranu lekko jakby nie spasowana, ale nie ma tragedii, jak zrobie foty to wrzuce. Zamowilem w miedzy czasie inna, bezbarwna jak tradycyjne szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie lipa, przyszla druga  szyba miala byc inna, no przyszla inna pod wzgledem koloru, zamiast bezbarwnej w 100 proc przyszla srebrna odmiana tej co kupilem, obejrzalem ja dokladnie i to zabarwienie srebrne to naklejka, z obustronna warstwa kleju. Czyli wyglada na to ze szyba sie przykleja do ekranu w miejscach gdzie jest warstwa zabarwiona. Wg mnie lipa nie polecam tych szyb. Dodatkowo po kilku dniach uzywania zauwazylem ze sie szybko brudza od palcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności