Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Ericsson Xperia Mini Pro SK17] Problem z regulacją dźwięku od połączeń telefonicznych - CyanogenMod 12.1


secunduss

Pytanie

Witam jest to mój pierwszy temat i post więc prosze o wyrozumiałość,

 

Mam pewien zgryz otóż mam CM12.1 LegacyXperia na mojej Xperii Pro mini Sk17 + root do tego i jedynie co mnie wkurza to dzwonienie!

Tak przy połączeniach telefonicznych guzikami vol + vol - nie da się ustawić maksymalnie na najniższym poziomie dźwięku kreska pozostaje tak mi się wydaje o dwa oczka od zera! gdzie Zero=wibracja czyli brak dźwięku w tej regulacji.

A jest mi potrzebne bo na Romie chyba ICSie dźwięk tak mi nie charczal zbytnio jak z kimś gadałem wkońcu telefon jest do rozmów przedewszystkim i dla tego się skusiłem Androidem 5.1.1.

 

Ale wracając do tematu, moje pytanie brzmi:

Gdzie w plikach konfuguracyjnych systemu mogę usunąć z tego ROMa tę blokadę i ogólnie coś pozmieniać?

W pliku audio_policy.conf tam nie ma tych ustawień dotyczących maksymalnych iminalnych wartości dźwięku telefonu (ścieżka system/etc/audio_policy.conf) więc jeśli tam nie ma to gdzie mogą one być, w jakim pliku?

I jeszcze jedno mam pytanie:

Spotkał się ktoś z dziwnym piskami i echem zaraz pokliknięciu na głośnik podczas dzwonienia z kimś w fonie?i się zastanawiam czy głośnik już się popsuł czy też można gdzieś "programowo" się tym pobawić? próbowałem na ROMie ICS ustawić najniszą wartość i tam działała ona i ten głośnik też piszczał ale dzwonienie ze słuchawki jako drugiego głośnika było spoko bez dodatków psujących.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat jest napisany niepoprawnie.

Musisz jak najszybciej poprawić swoją wypowiedź, aby uzyskać trafną odpowiedź od naszego społeczeństwa.

Jeżeli nie wiesz jak poprawnie napisać temat, niżej podaję dwa linki które powinny wskazać Tobie drogę.

1. http://forum.cyanoge...ownika/?p=36026

2. http://forum.cyanoge...akładać-tematy/

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu (poprawiłem tytuł ale ten nieznośny tapatalk nie poprawił i przeniosłem od razu do działu gdzie nie mam uprawnień). Na przyszłość proszę się stosować do regulaminu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności