Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia Z2] Pewna niedogodność z przywracaniem kopii zapasowej


Envy

Pytanie

Witam. Po aktualizacji Androida miałem pewien głupi problem przez który musiałem przywrócić ustawienia fabryczne telefonu. Zanim to zrobiłem, użyłem dedykowanego programu do Xperii "Sony PC Companion" aby wykonać kopie zapasową.

Po wykonaniu przywracania ustawień fabrycznych moja radość nie potrwała zbyd długo, ponieważ okazało się, że nie mozna przywrócić plików związanych z aplikacjami ponieważ (uwaga!) aplikacje zostały usunięte... Na YouTube znalazłem pewien poradnik dzięki któremu można zajrzeć do pliku "DBK" i wychodzi na to, że wszystkie dane na temat aplikacji oraz róznych innych rzeczy się tam znajdują, więc bez problemu powinno to zostać przywrócone... Jest jakiś sposób aby przywrócić za pomocą tej kopii telefon do poprzedniego stanu razem z aplikacjami?

Wpadłem również na pomysł, aby zainstalować utracone aplikacje i użyć kopii zapasowej, ale wtedy czas się wydłuża nawet do 80 godzin, więc nie mam pojęcia co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat jest napisany niepoprawnie.

Musisz jak najszybciej poprawić swoją wypowiedź, aby uzyskać trafną odpowiedź od naszego społeczeństwa.

Jeżeli nie wiesz jak poprawnie napisać temat, niżej podaję dwa linki które powinny wskazać Tobie drogę.

1. http://forum.cyanoge...ownika/?p=36026

2. http://forum.cyanoge...akładać-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Envy nic teraz nie zrobisz, ewentualnie możesz pokombinować i wgrać te apki ręcznie i samodzielnie przenieść dane aplikacji, następnym razem polecam do takich zabiegów używać titanum backup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności