Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Acer Iconia A1] Problem z uruchomieniem


Marikakow.12

Pytanie

Witajcie! Od 1.5 roku byłam szczęśliwą posiadaczką Tableta Acer Iconia A1, do momentu aż system zaczął odmawiać posłuszeństwa. Z czasem coraz częściej się wieszał, plus naładował aplikacji od groma których nie dało się usunąć. Pięknego pamiętnego dnia po prostu się wyłączył. Przy próbie ponownego uruchomienia pokazywał się tylko napis "ACER" i gasł. Odpaliłam go przez użycie skrótów (tam gdzie można zróbić przywracanie itd. nie wiem jak fachowo się to nazywa) i chciałam zrobić mu przywracanie z usunięciem wszystkich moich danych. Niestety, myślałam że przyniesie to jakiś skutek, ale się przeliczyłam. Jedyne co teraz pokazuje się na wyświetlaczu po uruchomieniu to to post-73003-0-56719100-1440576406_thumb.j

 

Teraz tablet nie reaguje na skróty, jedynie uruchamia się i pokazuje to co załączyłam na zdjęciu. Wyłączyć mogę go jedynie guzikiem przy slocie na karty sd. Komputer nie reaguje gdy podłącze pod niego tablet. Czy mogę coś z tym zrobić? Dziękuje za wszelką pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

zainstaluj android sdk (dokładnie abd i fastboot i sterowniki) i kiedy podepniesz teblet pod pc wstukaj w adb

adb devices, jak to zadziała to wpisz abd reboot-bootloader

a następnie wpisz fastboot erase data

fastboot erase cache

fastboot erase dalvik

następnie fastboot reboot i daj mu chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@PeliKan   Ogarnęłam jak wejść do tej całej konsoli, ale problem polega na tym, że nic nie działam póki komputer nie widzi tableta. Przy podłączeniu słyszę tylko dźwięk odłączanego urządzenia, a gdy wchodzę w panel sterowania\sprzęt i nacisnę przycisk reset na tablecie to na chwilę wskakuje urządzenie MT65xx Preloader. Stoję w miejscu. Sterowniki ściągałam ze strony producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Marikakow.12 :/ chyba bez wgrania stocka przez mediateck flashtool/mtk flashtool się nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Marikakow.12 wiesz, tak naprawdę ciężej będzie znaleźć stocka na necie niż go wgrać :P kiedyś wgrywałem stocka na taba na mediatecku, najlepsze jest to że jak robiłem według instrukcji to nie udawało mi się, nie chciał przejść do odpowiedniego trybu xd to zrobiłem po swojemy i poszło xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności