Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Oneplus One czy Samsung Galaxy s5


_-_Lolek_-_

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

oneplus one ma domyślny os cyanogenmodu, z czym to się równa zawsze najnowsza wersja oprogramowania, a samsung, plastikowy, łatwo modowany, który dostanie co najwyżej 1 update i po tym samsung go uśmierci w wsparciu technicznym, wtedy zostaje Ci wsparcie CyanogenModu,

moim zdaniem 1+1 jest lepszy, dlaczego? bo jest tańszy, oraz porządnie wykonany, jak i tak samo dobry/lepszy parametrowo, jedyny minus to brak czytnika karty pamięci

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli zależy Ci na dużej wydajności bierz 1+1. 1+1 ma większy i gorszy ekran (SGS5 ma 5.10" cali SAMOLED a 1+1 5.50" IPS-TFT) i mniej pikseli na cal (432ppi w SGS5 vs 401ppi w 1+1) w porównaniu do SGS5. OnePlusOne ma lepszy aparat przedni w porównaniu do SGS5 (5mpx vs 2mpx) lecz to S5 ma lepszy aparat tylni (16mpx vs 13mpx). Oba urządzenia posiadają te same procesory i grafikę o takim samym taktowaniu, lecz 1+1 ma 1GB RAM więcej. SGS5 ma IP67. Wybór należy do Ciebie ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Wybralem OPO poniewaz mi najbardziej odpowiadal i mysle ze sie nie zawiode. Zamowilem go dzisiaj i mysle ze w nastepnym tygodniu bedzie. Mam nadzieje ze nie wystraszy mnie jego wielkosc :D. A tak to dziekuje za opinie. Nie moge juz sie doczekac.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności