Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy SII GT-I9100] Problem ze znalezieniem CWM v 6.0.5.1


Zbyszek Wilczek

Pytanie

Witam pragnę zainstalować Cyanogenmod`a 12.1 i potrzebny jest CWm w wersji 6.0.5.1 trudno mi jest dokopać się w XDA do odpowiedniego linku Andka mam w wersj 4.1.2

Wersja modemu I9100XXLS8. 

Czytam tematy zgłebiam wiedzę ale ani rusz. Dziekuję z góry za pomoc i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Próbowałeś apką ROM Manager albo TWRP Manager?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@PeliKan

 

Waśnie polecanie TWRP Manager nie jest dobrym pomysłem, bo nie ma TWRP pod ten złomek. @Zbyszek Wilczek   ja mam gdzieś na karcie pamięci CWM KitKat Compatible. Z niego możesz ruszyć z instalacją CM 12.1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Próbowałem za pomocą rom Managera zaktualizować CWM, ale niestety telefon informuje o błędzie pobierania z serwera. Jakieś sugestie wolałbym wgrać Odinem właściwy plik CWM. Mam problem z wyłuskaniem właściwego.

 

@CyanowySamsung 

Byłbym wdzięczny za właściwy plik Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Zbyszek Wilczek udało się zaktualizować do lolipopa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@PeliKan

Witaj udało się zainstalowałem wszystko jakby oki tylko, że ciągle mam informacje o braku pamięci w telefonie mimo że jest świeża instalka nie pomaga czyszczenie cache w recowery. Nie pomaga tez przywracanie ustawień.

dzieje się to co opisane jest w tym wątku:

 http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/2735-samsung-galaxy-s-2-kończące-się-miejsce-w-telefonie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Zbyszek Wilczek

 

A powiększałeś patycję systemową? Jeśli nie, to nie dziw się, że co takiego się dzieje. Radzę zrobić full wipe, wgrać przez Odina 4.1.2 plus inny PIT (powięszona partycja) i zrobić format pamięci wewnętrznej poprzez przywrócenie do ustawień fabrycznych lub wgrać CWM, a następnie z niego zrób format pamięci wewnętrznej robiąc przy okazji pełne full wipe i od nowa CM11 i zaktualizować tak jak to zrobiłeś wcześniej.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję pięknie za rady i konkretną pomoc z Waszej strony.

Nie powiększałem partycji dzieki za wskazówkę.

Wróciłem na razie do stocka, brak czasu na zabawę w tygodniu. Doszkole sie jeszcze by nie zadawać "głupich" pytań  i na spokojnie w weekend bede strugał .

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności