Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[OnePlus One] - 'Niestety aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana' problem z wnerwiającym komunikatem


Gość ar@bis

Pytanie

Witam

Na wstępie zaznaczę, że aby wydłużyć pracę komórki (OnePlus One z czystym CM, bez żadnych nakładek) na jednym ładowaniu, postanowiłem zablokować Usługom Google Play możliwość Wybudzania oraz Automatycznego startu. Dodatkowo odznaczyłem Nie usypiaj. Dzięki temu otrzymuję takie rezultaty:

 

post-1-0-05418800-1439711067.jpg

 

 

 

 

Niestety nie ma róży bez kolców. Od tego momentu non stop co pewnie czas (jeszcze nie rozgryzłem od czego jest to zależne) otrzymuję komunikat "Niestety, aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana."

 

post-1-0-33031300-1439711066.jpg

 

 

I szczerze powiedziawszy nie wiem co z tym zrobić. Próbowałem chyba wszystkich znanych mi sposobów ale w jakiś sposób Usługi Google Play się non stop buntują z racji tego, że nie mogą mi wybudzać OPO. Czy znacie jakiś nieznany mi sposób aby pozbyć się tego wnerwiającego komunikatu? Będę wdzięczny za wszelaką pomoc

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Edytowane przez ar@bis
Zdjęcia dodajemy jako załącznik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@Renox, a jakaś inna wskazówka ? Spodobało mi się to, że prawie 3 dni mogę działać bez ładowania telefonu :) . W jaki sposób mogę "ubić" Usługi Google Play aby non stop nie wyrzucały tego błędu ? Sklep Play i tak odpalam tylko raz na tydzień aby sprawdzić czy nie ma jakiś aktualizacji aktualnie posiadanych programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam ponownie po dłuższym czasie. Może ktoś tu trafi przez Google tak więc mi pomogło odinstalowanie wszelakich aktualizacji, wyczyszczenie pamięci podręcznej i wyłączenie Usłuyg Google Play oraz Sklep Google Play. Następnie restart telefonu, ponowne włączenie usług i sklepu, ponowna instalacja wymaganych aktualizacji i jak na razie działa. Tak więc ma działające usługi google play które nie wybudzają mojego telefonu parę tysięcy razy na miesiąc, baterię którą przy normalnym użytkowaniu ładuję co drugą noc (pewnie wytrzymałaby kolejny dzień ale nie do samego wieczora a w dzień nie mam jak i kiedy ładować) i nie mam wkur*******go komunikatu :)

 

 

 

Tak więc temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności