Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4 GT-I9505] Pewien mankament z WIFI


Stenol89

Pytanie

Witam,mam problem z telefonem jak w temacie.. wlaczam WIFI sieci wyszukuje,wciskam na siec ale nie laczy i po chwili pokazuje "zapisane" tel kupilem od babki w niemczech wszystko dziaala oprocz WIFI,okazyjnie dalem 90euro,myslalem ze pomoze zmiana STOCKA ale nie da rady :( instalowalem 3xrazy niemiecki stock 5.0.1 2x CM 12 z 5.0 i teraz mam 4.4.2 i tez nie trybi pokazuje siec ale nie laczy....2 razy zalapalo wifi ale po chwili wylaczylo. nie mam sil juz do tego:( pomocy

 

Dodam to ze tel jak go wzielem mial roota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

zmień tryb routera z b/g/n na g

jeśli to nie pomoże to albo przez burzę (u mnie była i co jakiś czas rozłączało mi wifi) albo reflash stocka 3 plikowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

sciagne zobacze... ale jak nie pomoze to sie wkurze xD dam do baprawy do serwisu jak zjade do pl..

dorwalem stock rom 5.0.1 4 plikowca. i wlasnie go instaluje.. zobaczymy czy Wifi bedzie smigac.. dzis na chwile mi wifi zalapalo ale po 30sekundach rozlaczylo.. dodaje link do romu 4 plijowego [link nie zgodny z regulaminem]/topic/13498-romi9505-i9505xxuhoa7-501-niemcy-wieloplikowy-wyciek-2015/#entry64845

4plikowy nawet nie pomogl.. jest tak jak bylo

jednak nie pomoglo wgranie stocka 4plikowego z/andkiem 5.0.1..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Stenol89

Zostaje Ci serwis, tam wymienią antenę. Jak nie pomoże to prawdopodobni coś jest ne tak na styku płyta główna antena Wi-Fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

co do styku to ja wlasnie mialem fona rozkreconego i kazda blaszke delikatnie wygielem ..ale nic to nie dalo.

 

 

Ap: I9505XXUGNG8

CP;I9505XXUGNG8

CSC; I9505XEOGNF1


Dalej mam problem z tym wifi..ktos cos doradzi???

Wrywalem stock rom wczoraj 4 plikowy dla niemiec I9505XXUHOA7_OXAHOA7 i na nim zaczelo wifi dzialac chwile sie laczylo i znow rozlaczalo i tak co jakis czas. ale jak zlapalo wifi to moglem sciagnac cos ze SKLEPU PLAY. ale rozlaczylo, myslalem ze pomoze cos Ustawienie fabryczne i wykasowanie cache przez recovery ale dupa dalej nie trybi.. czy to oznaka ze zostaje tylko naprawa w serwisie ??

Edytowane przez Stenol89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

chyba boxem się nie obejdzie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

takie coś fizycznego co przez to odcegla się urządzenia z procesorami amr/x86/x64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności