Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Wasze opinie na temat producentow smartfonow


DusieK

Rekomendowane odpowiedzi

Sony wydaję częściej aktualizacje niż wszyscy, LG tanie i dobre&markowe, samsung plastic is fantastic a tak pyzatym to marketing, HTC wspaniale wykonane telefony, lecz mają słabą siłę przebicia złamsunga, nokia lumia&microsoft lumia tani dobry iphone :D nawet lepszy :P, BlackBerry to nie dla mnie xD, Huawei tani chiński producent, 1+ zgniatacz flagowców xD, oppo dobra chińska renomowana marka tak samo jak mezui, reszty nie pamiętam&nie chce mi się pisać xD

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony ma dobre parametry (na nowych m5 i c5), lg i Samsung moim zdaniem to szajz. Alcatel i inne goclevery Chińskie podróbki. Microsoft? Przeciętnie. Nokia... czekam z sentymentem na wielki powrót :D

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung to bezaktualizacyjne i plastikowe dziadostwo z touchwizem na deser. Sony produkuje dobry sprzęt w dobrej cenie. LG produkuje ostatnio niezłe telefony, ale miałem do czynienia z takim jednym co mu ekran często padał xd MyPhone, Pentagram i spółka to tylko rozprzestrzenianie chinszczyzny po świecie. Nokie nie przymulają i są pancerne jak szajsungi

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale samsung rządzi.

Zobacz jaką politykę ma HTC, ledwo co i by zbankrutowało. Niedawno wypuścili nowe linie telefonów, które wyglądem wyróżniają się na tle innych i widać, ze to HTC. Lecz marka nie przyciąga. Słabe aparaty przede wszystkim. Sony to solidna marka, ale wygląd jest ten sam i on powoli nudzi.

Samsung się wybił, bo zasypał rynek tanimi modelami. Teraz czyni to LG, dlatego tak go pełno.

Jedyne co mi przeszkadza w LG to problemy z odblokowaniem, root, cwm i support.

Ja jak miałem G Flexa... żałuje, że go sprzedałem. To był naprawdę świetny telefon. Note 3 się do niego nie umywa.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia na temat producentów smartfonów.

Samsung ok tylko ten plastik i Touchwiz.

LG też ok co raz lepsze telefony robią. Tylko braku wsparcia P895 im nie zapomnę. Bo telefon miał świetne bebechy a wypyscili go i zlali.

HTC solidna marka z wpadkami kilka miałem i niektóre się grzały,lub przyciski psuły czasami.

Sony miałem sporo sprzętów od nich (psp,psx,ps2, i smartfony). Te ostatnie to słabizna i boli brak aktualizacji w niektórych modelach.

Konsole robią świetne,Ale telefony słabe.

Staram się unikać telefonów od nich bo parę razy miałem z nimi problem.

Motorola miałem kilka i zrazili mnie brakiem wsparcia (Defy Mini itp). Teraz podobno się poprawili.

Może za jakiś czas kupię jakiś telefon ze średniej półki od nich to się sprawdzi.

Nokia szkoda że nie poszli w Androida (Nokia X się nie liczy).

Używałem wp i moim zdaniem jest to ułomny system.

Może i nie tnie.

Ale brak aplikacji i zamkniętosc mnie poraża.

Pentagramy,Alcatel itp.

Miałem kilka i wszystkim odradzam, całkowity brak wsparcia i psuje się samo z siebie.

Jak mój Pop C3 co był nowy.

Tablet Pentagrama to samo.

Z chińskich tylko ZTE bo robią porządny sprzęt. Miałem kilka i były niezawodne.

IPhone miałem i nie przypadł mi do gustu. Zbyt zamknięty system dla mnie

Tyle ode mnie.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcatel (OT Pop C7) zacinki, brak aktualizacji do innego systemu np. 4.3+ / 4.4+.

Obiecywali aktualizacje i nawet teraz nie ma [emoji35] [emoji35]

Właśnie dlatego nic więcej od nich nie kupię.

Mój pop C3 też zacinał, dotyk działał jak chciał.

I lubił sam się wyłączyć.

Do tego brak wsparcia producenta.

I nie znalazłem programu do wgrywania oryginalnego systemu od producenta.

Dziwne bo do takiego ZTE mam sp flashtool itp

A tu zero.

Nawet nie wiedziałem gdzie sterowniki USB znaleźć można było.

Dlatego nic od nich już nie chce nawet w rękach trzymać.

Padaka nic więcej.

To już tablet pentagrama (ten miał identyczne problemy) miał lepsze wsparcie niż te całe Alcatele.

Ech szkoda słów.

Najgorsza firma co robi smartfony nic więcej.

Tyle ode mnie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze się wypowiem o ZTE, miałem ZTE Grand X In, niby flagowiec, do tej pory oficjalny jak i nieoficjalne android na niego to 4.0.4, telefonik totalnie olany przez producenta (gdzie motorola też ma intela a ma kitkata dawno)

Inna sprawa to jakość wykonania, beznadziejna, na końcu wyszło że wszystko oddałem na gwarancje(słuchawki, ładowarka,kabel,smartfon), naprawde nie polecam zte

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze się wypowiem o ZTE, miałem ZTE Grand X In, niby flagowiec, do tej pory oficjalny jak i nieoficjalne android na niego to 4.0.4, telefonik totalnie olany przez producenta (gdzie motorola też ma intela a ma kitkata dawno)

Inna sprawa to jakość wykonania, beznadziejna, na końcu wyszło że wszystko oddałem na gwarancje(słuchawki, ładowarka,kabel,smartfon), naprawde nie polecam zte

Akurat ja miałem ZTE Grand X (wersja zwykła nie ta z intelem).

I złego słowa o tym telefonie nie powiem.

Po reapartycji miałem całą pamięć wbudowaną dla siebie nie tylko niecałe 1gb na instalacje aplikacji Ale całą pamięć.

Dograłem tylko recovery,wgrałem nieoficialnego kitkata i telefon odzył.

Po za brakiem nagrywania filmów i słabszym aparatem niż na stocku wszystko działało sprawniej itp.

Nie wiem jak teraz, ale pewnie te błędy już naprawili.

Sprzedałem wtedy Alcatela Pop C3 na gwarancji i kupiłem właśnie tego ZTE. I nie żałowałem wtedy niebo a piekło.

Miałem ZTE Blade (moje początki z Androidem) i też porządnie wykonany telefon.

Jeszcze jakiś jeden ZTE też miałem tylko już nie pamiętam nazwy (za dużo telefonów z Androidem już robiłem w swojej karierze by wszystkie pamiętać).

I też był porządnie wykonany.

Ale co racja to racja.

Aktualizacjami ta firma nie grzeszy.

Za to wsparcie deweloperów marka ma spore.

Tyle ode mnie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smartfony trzeba kupować od porządnych firm m. in. Samsung, Sony, LG, Huiawei, HTC i Nexus. Mój SGS 3 Miniacz na stocku działał bardzo dobrze. Gdyby nie to że nie ma już wsparcia to nie zmieniłbym producenta (może).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King_Stone_69 wiesz, tak jak wszędzie decyduję cena za jakość, nawet jak kupisz sony za 200zł albo microsoft za 200zł, to nie oczekuj jakości urządzenia za 2K Złotych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności