Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Dyskusja na temat Android Auto


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie się zapowiada jednakże co będzie za 20 lat? Czy nadal będzie tak popularny ten system? Z tego co mi wiadomo to do poprawnego działania jest potrzebne połączenie z telefonem. Jeżeli ten system przetrwa 20 lat to i nasze forum przetrwa! :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows siedzi na półkach sklepowych ponad 30 lat. Myślę, że Android będzie dalej wspierany. Po co porzucać system, który kontroluje większość smartfonów i tabletów?

A jeśli andek będzie siedział w autach, to na pewno zastąpi nawigacje samochodowe. Chciałbym zobaczyć takie rozwiązanie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym, to jedna z dystrybucji linuxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? nurtuje mnie pytanie, kiedy i czy wgl wyjdzie Cyanogen os/mod na inteligentne zegarki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja jestem w trakcie robienia u siebie takiego moda:

 

Kolega już to zrobił (jego wideo)

Mod polega na swapie oryginalnego ekranu nawigacji, która w Polsce jest nieprzydatna, na tableta, akurat 7" tam ładnie wchodzi.

 

 

Nie zależy mi na car-audio z tableta, ale na https://www.google.pl/maps przy codziennej jeździe są naprawdę niesamowitym ułatwieniem, bo wiem, że jak każą jechać na około to warto tak pojechać ;-)

 

Denerwuje mnie doklejanie telefonu do szyby skoro mam ekran, który zaświeca się na chwilę a później widzę tylko strzałkę na białym polu.

 

Jak zobaczyłem jak u niego to działa, to naprawdę jestem pod wrażeniem.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z ucegleniem auta mnie doprowadził do płaczu... Ze śmiechu xd

Jeszcze kilka problemów jakie by były xD

[Poradnik] Jak wgrać custom recovery do malucha (xd)

[Poradnik] Jak zwiększyć konie mechaniczne przez wgrywanie kernela

[Poradnik] Root auta poprzez Kingo Android Root

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lodówka jest shackowana to teraz trzeba samochód! :D

Jak dla mnie to po części jest dobre rozwiązanie dla np. niewidomych ale co z ludźmi starszymi?

Przy czym jak dla mnie to to może byc nie odłączna część samochodu. Radio MP3 navigacja i filmy w jednym małym czymś :v

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No cóż myślę ,że Android został już dawno wykorzystany w niektórych samochodach. Zawsze miałem na myśli to ,że interfejsy samochodów bazują na Andku. Ale nie wiem jak musieli go odchudzić by był już gotowy po odpaleniu auta. Zwykły Android chwilkę się odpala. Raczej są na Linuxie ,ale zawsze można pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Chciałem napisać podobne pytanie. Widziałem apke automate, ale jakoś nie chciała współpracować. Na urządzeniach z root można kilka funkcji włączyć jak automatyczne włączenie telefonu po podłączeniu urządzenia do prądu, czy wyłączenie po określonym czasie jak ładowanie się zakończy. Jednak te rozwiązania dalekie są od oczekiwanego efektu bo czas ładowania systemu do najkrótszych nie należy, a i radio FM nadal ręcznie trzeba włączyć. Więc czy jest może jakaś apka lub system ??

wyklepane z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności