Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3] ClockworkMod Touch 6.0.2.8 dla GT-I9300


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

ClockworkMod Touch Recovery 6.0.2.8 for Samsung Galaxy S3 *GSM* ONLY

Pamiętaj każda ingerencja w telefon może powodować jego uszkodzenie ja jak i całe forum nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia B)

Jak zainstalować ClockworkMod Touch:
1. Pobrać załączony plik tar na dole tego postu. Nie rozpakowujemy !
2. Pobierz Odin (tylko Windows) na dole, jeśli pobierzesz już to go rozpakuj w folderze na swoim komputerze
3. Uruchom telefon w trybie DOWNLOAD: Wyłącz urządzenie, przytrzymaj 'HOME' + 'VOLUME DOWN "i nacisnąć przycisk' POWER 'przez ok. 2 sekundy, aż UWAGA! Ekran. Naciśnij "VOLUME UP", aby wejść do trybu download.
4. Podłącz kabel USB
5. Uruchom Odin (Odin3_v3.04.exe).
UWAGA: Gdy Odyn otwiera powinieneś zobaczyć, że pierwsze pole na górze pod ID: COM powinien się niebieski i "Added" powinien pojawić się w oknie wiadomości w odinie.
6. Upewnij się, że "Auto Reboot" i "F.Reset Time 'są zaznaczone i nic więcej.
7. Kliknij na 'PDA' przycisk w Odyna i przejdź do pliku recovery-cwmtouch-6.0.2.8-GTI9300.tar pobranego produktu.
8. Kliknij przycisk 'Start' aby wgrać CWM do telefonu.
UWAGA: Można zobaczyć co dzieje się w oknie komunikatu Odina. Gdy lampa błyskowa dopełnia powinieneś zobaczyć "RESET" w lewym górnym rogu okna, a telefon uruchomi się ponownie.
9. Masz teraz ClockworkMod Touch


Jak uzyskać dostęp do ClockworkMod Touch:
1. Odłącz kabel USB.
2. Wyłącz telefon
3. Przytrzymaj 'HOME' + 'VOLUME UP' i nacisnąć przycisk 'POWER' przez około 5 sekund, aby wejść w tryb recovery.

Download:
Odin3-v1.85.zip
recovery-cwmtouch-6.0.2.8-GTI9300.tar

Źródło http://forum.xda-dev...d.php?t=1719744

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie wiem czy odkrylem ameryke czy nie, ale wgrywajac  recovery-cwmtouch-6.0.2.8-GTI9300, nie uzylem odina ponownie tylko sciaglem z tej strony http://d-h.st/users/philz_touch/?fld_id=16049#files zipa najnowszego i normalnie jak roma zainstalowalem ponownie uruchomilem i pojawilo sie nowe recovery.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to szybsze rozwiązanie. Czy byłbyś w stanie napisać podobny poradnik do tego jak instalowałeś krok po kroku? Bardzo by to ułatwiło innym użytkownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma adnotacji, iż ta modyfikacja nabija licznik flashowań
To napisz tutorial - wtedy uaktualnimy tematy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mieliście samsungów??
Ja nie mam więc z chęcią się czegoś nauczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pawliniak zmienił(a) tytuł na [Samsung Galaxy S3] ClockworkMod Touch 6.0.2.8 dla GT-I9300
  • 1 miesiąc temu...

Witam, a co jesli robie tak jak jest napisane i nie chce sie wgrac ? wyskakuje Fail

Dodam że jak Odin znajduje port to jest w kolorze żółtym a nie niebieskim

 

Poszło, nie włączyłem debugowania USB, możecie dopisać ten punkt, będzie prościej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności