Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3] ArchiDroid 3.1 - CyanogenMod 12.1


aloisy

Rekomendowane odpowiedzi

Full wipe czyli wipe data/factory reset I wipe cache partition i ew. format /system I tak custom romy instaluje się przez custom recovery (Philz, CWM, TWRP, cyanogen)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, od tego jest forum ;)

Recovery jest w Romie. Wystarczy pobrać, uruchomić instalacje i wybrać update recovery/samo recovery - czy jeszcze inaczej.

Kiedy masz już recovery wybierz opcję czysta instalacja - instalator za ciebie zrobi wszystkie czyszczenia.

cwm musi być w wersji najnowszej

full wipe to

wipe data&Factory reset oraz

wipe cache

wipe dalvik

wipe /system

Fuck zanim napisałem swojego posta wy już swoje napisaliście, sory [emoji1]
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archi ostrzega by nie stosować CWM. Nie wiem czemu ale pewnie ma rację.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji systemu i skonfigurowaniu go po przejściu do pulpitu miałem czarny ekran z paskiem powiadomień, po ponownym uruchomieniu telefon zawiesił się na logo CM12 i trwa tak już dobre 5 minut :D ktoś wie co mogło pójść nie tak przy instalacji i jak to naprawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób wipe w recovery, to powinno pomóc

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Valliathe

 

Jeżeli ci się zatrzymuje na "Samsung Galaxy SIII" to po prostu musisz tak jak koledzy przede mną ponownie zrobić reflash ROM'u łącznie ze wszystkimi wipe'ami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ładnie śmiga, błędów nie ma prócz restartowania telefonu podczas słuchania muzyki. Po restarcie automatycznie kontynuowane jest słuchanie muzyki. Nie wiem ocb. Instalowałem na pewno prawidłowo z wipami... poprzedni cm11 miał problem z apkami google (wystarczyło mieć włączony gps i nie było komunikatów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc tak. Zainstalowałem, użytkowałem, i zdetonowałem :( do rzeczy - po zainstalowaniu zdarzały się restarty. Ale w sobotę po włączeniu nawigacji telefon złapał bootloop. Musiałem wyczyścić telefon i zainstalować ponownie. Od tamtej pory wszystko po za MMS działa. Ale nie włączałem jeszcze wszystkich funkcji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest aktualizacja, 3.1.2 - nie wiem co dokładnie pojawili bo niektórzy piszą że MMS działają ale nie ma galerii.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawki błędów i znaczną poprawa stabilności. Prawdziwa rewolucja już na horyzoncie. 3.1.3 wyłączy zram bo ponoć nie będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wipe pamięci wewnętrznej, albo chociaż usunięcie /data/media/0/ArchiDroid
gdzie się to znajduje bo nie bardzo wiem o co chodzi.

Co masz na myśli pisząc najnowsze recovery ja posiadam v6.0.4.6

Zainstalowałem Archiego 3.1 identycznie jak poprzednika czyli 3.0 jeśli jest coś co trzeba zmienić przy instalacji to proszę o podpowiedź.

Serdecznie dziękuję.

P.S. CO OZNACZA TEN ZNACZEK "#" na pasku z prawej strony. (przed ikoną wifi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

# oznacza że jakaś aplikacja korzysta z root. Nowe recovery jest w Romie - trzeba czytać ;) .

Jak nie masz pewnością co zrobić wybiez profil czysta instalacja - ustawienia systemu zostaną zresetowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności