Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Like'owanie postów nie działa prawidłowo


Archie111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Tak jak w temacie mam problem z polubieniem postów działa to wybiórczo. Raz mogę kliknąć bez problemu a raz kompletnie przycisk nie reaguje. Testowałem stronę forum na przeglądarkach Fire Fox i Internet Explorer z takim samym skutkiem. Prosiłbym o jakieś rady :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe działa na tych co mają mało punktów :P:D  a serio to trochę nie fajnie bo chcąc się odwdzięczyć za pomoc nie mogę nic zrobić po za podziękowaniem w poście. Miałem tak już dzień, dwa po zarejestrowaniu się na forum ale tak sporadycznie, a teraz jest to bardzo uciążliwe wręcz <_< Nawet teraz próbując pulubić Twój post jest to nie wykonalne :mellow:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Lisa, nie zawodnie działa na nim forum ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyczyścić ciacha w przeglądarce ctrl+f5 ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, tylko że explorer ma ten sam kłopot a wcale go nie używam :/

A właśnie spróbuję polubić wasze posty przez tapatalk

Niby się udało, widzicie te like'i ? :)

Nie wiem jak u was ale u mnie po odświeżeniu strony like'i znikają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win 8.1, firefox/internet explorer (jak będę w domu podam nr wersji bo piszę z tela), choćby ten w którym zgłaszam problem (mam na myśli wszystkie posty w temacie) a tak naprawdę to w każdym temacie na forum ale wybiórczo. Przerwa nie wchodzi w grę ponieważ to się dzieje wzasadzie każdego dnia

Dziwne jest jeszcze to, że jak like'uje z tapatalk to też się nie pojawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na telefonie przez przeglądarkę polajkować, mi idzie bez problemu na pc... hmmm... chyba wiem, wgraj aktualizacje adobe flash player. oraz javy, możliwe że to pomoże

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to dobra myśl, jak będę miał dostęp do PCa to spróbuje, dzięki wszystkim dam znać potem co i jak ;)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poddaję się wtyczki mam aktualne a Opera ma ten sam problem :/ @dasiek  tak jak mówiłem podaje wersje przeglądarek:

 

Firefox - 39.0

Internet Explorer - 11.0

Opera - 30.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi działa jak i działało wcześniej xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności