Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Ace 2] Dziwne zachowanie telefonu po wgraniu stock'a przez Odin


Archie111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Dziś instalowałem stock przez Odina gdyż chciałem Asikowi trochę poukładać w głowie, po skończeniu instalacji uruchomił się do konfiguracji ustawień Andka i bezprzerwy pojawiała sie info. "proces com.google.process.gapps został zatrzymany"  po takiej 20 wiadomości zajrzałem do wujka Google w celu sprawdzenia co i jak, gdy wziąłem spowrotem smarta okazało sie, że ma czarny ekran i nie ma znim kontaktu. Po wyjęciu baterii i uruchomieniu tel wpadł w bootloop :P  Już miałem wgrywać ruskiego trzyplikowca jednak przypomniałem sobie o hard resecie i uruchomił się. Informacja o zatrzymaniu procesu znikła a ja mam teraz czysty stock, gdy zacząłem przeglądać zawartość okazało się, że na pamięci wewnętrznej zostały śmieci (tak, tak wewnętrznej :P foldery i nawet zd. ) ze starych systemów :blink: Przywróciłem więc ustawienia fabryczne i teraz jest czyściutki ;) Pisze ten temat ponieważ jestem ciekaw czy mieliście podobne dziwactwa. Najbardziej interesuje mnie czemu po wgraniu stocka zostało tyle śmieci? Oddaje głos bardziej doświadczonym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to normalne, przecież jeśli wgrywasz nowy system to sformatowaniu ulegają tylko partycje /system /data /cache /sdcard0 jest nie ruszona, jeśli jej nie fornatowałeś a z tym com.google.proces.gapps to dlatego że nie zrobiłeś wipe data :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie jestem sam [emoji14] a to wipe data to już po instalce stocka trzeba było zrobić? :)

Bo jak Odin skończył pracę to odrazu ładował system i nie miałem kiedy :)

O to nawet przy CM podobne rzeczy się dzieją, myślałem, że tylko stock jest przyjacielem bootloopa [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba data/factory reset I cache partition

A tak nawiasem myślałem że odin robi format całkowity wliczając sdcard0 :)

Odin nie formatuje kart pamięci,a jak wgrasz 3-plikowca to wipe będziesz miał z głowy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności