Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Ericsson Xperia Arc S] Custom ROM'y (jak instalować?)


lukizel

Pytanie

Witam. Dostaję niedługo Xperię Arc S za darmo a więc mam pytanko. Z ROMami miałem styczność tylko w Samsungach...

Chcę zainstalować ten ROM i moje pytanie brzmi - jak to zrobić?

Czy może ktoś mi podać instrukcję krok po kroku?

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

rootujesz oraz odblokowywujesz bootloader programem kingo root albo przez oficjalną stronę sony, jak nie będzie arc s'a to podajesz byle jaki model byle by dane się zgadzały,hmmm

możę w tym tygodniu wgram ten romik na mój Arc S i zaś napiszę poradnik do niego, ale to najdalej w piątek a najszybciej jutro

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

więc tak, teraz ja się wypowiem, wgrałęm cm12.1 i niestety, nie sformatowało po na ext4, kombinowałem też to na kernelu dla cm10 (10.1/10.2? nie pamiętam już xd)

i leży sobie zbrickowana :D kiedys może ją zrobię, aczkolwiek stocka nie mogę wgrać bo menu key się wciska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Luke Bal daj znać jeżeli się udało :)

Telefon jeszcze nie mój, ale dam znać, bo chcę Cyanogenmoda Lollipopa :D

Dobra. Uzyskałem telefon i ma bootloader'a odblokowywanie na NO, więc nic tu nie zrobię.

Wgrałem 4.0.4 via Flashtool.

Czy jakiegoś custom rom'a da się via Flashtool wgrać?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możliwe ze są jakies romy na zablokowany bootloader, wtedy tez podają link do cwm na zablokowany bootloader i podają instrukcję jak takie romy wgrać,mi to,sie jeszcze nigdy nie udalo.. Wgrywalem różne romy i zawsze bootloop albo rom się nie zmienial wiec formatowalem system data i cache zainstalowałem rom to juz wgl brick..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności