Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 2] Lag i reset po podłączeniu do ładowarki


Archie111

Pytanie

Witam ;)

 

Chciałbym się poradzic w sprawie mojego ace'a 2 :) Po podłączeniu do ładowarki pare razy zauważyłem, że telefon (traci kontakt z bazą :P )

zawiesza się, czernieje mu ekran i czasami tylko migną klawisze nie reagując na nic, trwa to krótko jednak jeszcze dwa razy po takim lagu zresetował się, w jednym przypadku tuż po zalogowaniu nie miał dostępu do sieci (musiałem zrobić reboot) a w drugim zaciął się na logo CM'a i musiałem wyjąć baterie. Gdzieś czytałem, że ma to podobno związek z podwyższeniem napięcia w dotyku podczas ładowania (w sumie pasuje bo lag występował tuż po wpięciu ładowarki w port i kliknięciu w dotyk) ale nie wiem tak na prawdę czy to problem elektroniki czy systemu. Może miał ktoś podobny problem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na innych nie sprawdzałem ale po podpięciu do kabla usb jak narazie nic takiego się nie stało, natomiast jak mu dać chwile spokoju to jest ok :) Sprawdzę jakąś inną ładowarke może problem ustąpi ;) a jeśli to zwarcie to będzie konieczna wymiana gniazda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem co jest grane ale kilka min temu znowu miałem 2razy lag i reset :/ pierwszy po włczeniu prxez AVG odzczędności energii a drugi poprostu podczas pisania na forum (bez podpiętej ładowarki), każdy lag był podczas transferu danych na wifi jeszcze tak nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dodam jeszcze, że wszystkie lagi były podczas korzystania z neta i przeglądarek 3 różnych, ma to jakieś znaczenie? Aha i często jak mam więcej zakładek i wczytuje stronę to nie może jej załadować tylko wyskakuje "strona internetowa jest niedostępna" trzeba odświeżyć ją czasem kilka razy, na wifi jest wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a zwiększałeś napięcie cpu? albo robiłeś coś z napięciami?

btw oryginalna ładowarka?

wyłącz debugowanie usb i sprawdź tak

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jaki soft i od kiedy/po czym to się dzieje?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

CM10.2 ,w sumie od flashowania, na stocku nie zauważyłem ale w sumie stocka miałem jeden dzień jak zacząłem korzystać z acea. Pierwsze razy były po wpięciu ładowarki i kliknięciu w dotyk bezpośrednio po wpięciu do zasilania (jednosześnie miałem trans. danych i wł. przeglądarke) następny po wł. przez AVG oszcz. energii ( też był trans. danych i przeglądarka) i za kilka min po nim tylko przy trans. i przeglądarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wejdź w teamcanijca setting i zobacz czy nie masz tam większego napięcia cpu, jak nie wejdź w wydajność i daj taktowanie maksymalne cpu na 800mhz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

pardą NovaThor, zawsze mi się to myli :/ wybacz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, zmień na 800Mhz i goverment daj na interactive

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrób to teraz, oraz tak zaklikaj

Jak dalej będzie ten problem to ustaw limit apek w tle na 4/3

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok to już ustawiam dziękuje.

PS: Połączenie inter. przez sieć to jeden wielki lag poprostu tragedia

--------------------------------------------------------------------

Ok już jest teraz trzeba czekać ;) a ten limit apek gdzie jest?

--------------------------------------------------------------

Pierwsza próba przeszła pomyślnie podłaczyłem tel pod ładow. dręcząc mu dotyk niemiłosiernie i nie zawiesił się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Daj znać za 12h czy problem już nie występuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Narazie jest wszystko ok :) jednak wstrzymam się z optymizmem bo zawsze jest tak, że jak się za bardzo człowiek ucieszy to potem coś się psuje :P i tak jutro wgram sobie innego CMa, chcę trochę potestować. Dziękuje za pomoc ;)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No i niestety Asik zaliczył mały krótki lag, zaraz będę mu wgrywał innego CMa więc temat nie aktualny :P Dziękuje wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pamiętaj że to dość słabiutki CPU ale z odrobiną potencjału ;)


Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności