Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia SP] Jak zmienić styl menu wyświetlania aplikacji? - CyanogenMod 12.1


adupa

Pytanie

Jako że jest to jest mój pierwszy post na tym forum chciałbym się przywitać i pozdrowić wszyskich użytkowników.

 

Mój "problem" nie jest z natury hardware-owej lecz czysto wizualnej i ergonomicznej. Aktualnie posiadam xperie sp z najnowszym aktualnie dostępnym dla tego modelu cyanogenmodem 12.1 z anroidem 5.1.1, dodam również że telefon ma odblokowany bootloader. I tu pojawia się omawiana cecha która mnie zdziwiła i zaszokowała i którą też chciałbym zmienić. Otóż system posiada niestandardowy wygląd menu głównego nie jest to (tak jak bym się tego spodziewał) tabela lecz lista z ułożonymi alfabetycznie aplikacjami.

 

 

post-68978-0-09065700-1437598007_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Klikasz klawisz opcji pojawia się 3 opcje tapeta widzety i ustawienia i u.góry tego szarego paska taka strzałka, kliknij ja i tam poszukaj"styl listy aplikacji" kliknij to a powróci standardowy wygląd.

Ps. Niedokładna nazwa tematu, poprawiłem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności