Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S4] Kilka pytań o konfiguracje CyanogenMod 12


souka

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna siedze na CM po przesiadce z miui. Jak pisałem w innym temacie  szybkość zaje... wygląd kwestia gustu ale dreczy mnie pare sytuacji. op ppierwsze i najwazniejsze dla mnie: korzystam sporo z netu od operatora. Czy jest opcja by transfer właczac jednym tapnieciem tak jak wifi? Dwa czy menu powiadomien moze wysuwac sie jednym tapnieciem w dół? ( chodzi mi o szybkie ustawienia czy jakos tak w cm to sie nazywa) Trzy za grzyba nie moge znależc opcji wyłaczenia dzwieku przy pisaniu i wybieraniu. Cztery - jak przypisac różne dzwonki do róznych kontaktów? Pięć - czy moge sie jakos dostac do ustawień oryginalnego kernela a jeśli nie to jaki  kernel polecacie? Z góry thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz cm12 w górę to nic nie zrobisz, ewentualnie są może jakieś nosiłmoduły do xlosed

Ustawienia>dźwięk

Ustawienia>język i klawiatura

Poprzez odtwarzacz muzyczny

Nie rozumiem pytania

Ps: popraw nazwę tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kernela to czy moge sie pobawic na oryginalnym od CM np. napieciem ladowania bo na cyjanie strasznie dlugo mi sie ładuje na googy czy innych jest stweaks gdzie mozna ustawic napiecie na usb badz ładowarke. Jesli sie nie da to jaki kernel wrzucic? I jeszcze jedno da sie ominąc poczatkowy ekran blokowania tak aby od razu byl np wzor?  Reszte podpowiedzi zaraz sprawdze. Dzieki za szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakieś custom kernele pod Twoją wersje Cyanogenmoda,

Co do danych mobilnych... Na Cm11 wystarczyło 1 kliknięcie, niestety w cm12 wymagane kliknięcia to 2 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno musze sie pogodzic z tym jednym tapnieciem wiecj, choc wku.. mnie to strasznie. wciąż nie udało mi sie przypisac dzwonka x do konaktu x i dzwonka Y do kontakty Y. czyżbym był aż taki otepiały juz na starosc? podejrzewam tez ze nie da sie od razu przejsc do odblokowania wzorem bez odblokowania kłódki. Nie piszcie więc ze miui jest be bo tam sie to robiło od strzału. konfigurarcja niby jako lepsza tez jest z dupy w sumie. Na szczeście CM zapierdziela jak torpeda i moja gra chodzi bez scinek Zostaję wię z Wami choc obawiam sie ze paru fanów może sie uruchomic:)

 

edit po paru tygodniach uzytkowania:)

wciąz mnie rozwala przełączanie trnsferu ale w sumie to sie zakochałem. szybkosc i wydajnosć na najwyzszym poziomie. fon parzy ale nawet nie stęknie. po prostu zapierd...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności