Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei Ascend G620S] Problem podczas wykonywania root


_andrey_

Pytanie

Witam,

Niedawno otrzymałem nowy telefon Huawei G620S. Postanowiłem wgrać CM, lecz na początek root i recovery. Niestety, mimo wielu godzin poświęconych na instalacje aplikacji do roota, mój telefon nie odblokował tej funkcji a aplikacje tylko zaśmieciły urządzenie. Czy istnieje działający sposób na wgranie roota (przez aplikację lub recovery) na ten konkretny model telefonu. Jeśli recovery to które i jak je wgrać bez roota?

Proszę o szybką odpowiedź. Za pomoc z góry dziękuję.

 

pozdrawiam,

_andrey_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

da sie wgrać roota przez custom recovery

 

jak odblokujesz bootloader będziesz mógł wgrać bez roota cwm o ile jest na Twój telefon

Dziękuję za odpowiedź. Spróbuję odblokować.

Odblokowałem bootloader, wgrałem cwm przez plik z rozszerzeniem ".bat", później roota i nowy system. Wszystko działa jak powinno, jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

da sie wgrać roota przez custom recovery

jak odblokujesz bootloader będziesz mógł wgrać bez roota cwm o ile jest na Twój telefon

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności