Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Optimus L90] CyanogenMod 12.1 wyłączenie belki ze skrótami


Scrimerr

Pytanie

Witam
Posiadam telefon LG L90 z wgranym CM 12.1 wszystko działa nawet fajnie większych zastrzeżeń nie mam ale jest jedna rzecz która mnie strasznie irytuje a mianowicie dostęp do belki ze skrótami na zablokowanym ekranie ( wiecie typu przeciągnij paclem albo wzór), normalnie na orginalnym sofcie nie miało sie dostępu to tej beli i to było ok a teraz mam taki problem ze nie raz w kieszeni telefon poprzez belke z tymi skrotami potrafi włączyć latarke, NFC itp.
Szukałem w opcjach androida ale znaleźć nie moge. Poradzicie mi cos na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam

Posiadam telefon LG L90 z wgranym CM 12.1 wszystko działa nawet fajnie większych zastrzeżeń nie mam ale jest jedna rzecz która mnie strasznie irytuje a mianowicie dostęp do belki ze skrótami na zablokowanym ekranie ( wiecie typu przeciągnij paclem albo wzór), normalnie na orginalnym sofcie nie miało sie dostępu to tej beli i to było ok a teraz mam taki problem ze nie raz w kieszeni telefon poprzez belke z tymi skrotami potrafi włączyć latarke, NFC itp.

Szukałem w opcjach androida ale znaleźć nie moge. Poradzicie mi cos na to??

 

ja równiez miałem problem z tym (m.in.) zarejestrowałem sie dzisiaj (przeniosłem sie z innego forum) i wracam do CM11 jednak...

 

bardzo mnie zezłościł ostatni update z 8.08.2015 gdzie po aktualizacji przestał działas dotyk na L90'tce przy CM12.1 :/ chociaz reszta była OK ale jedak CM11 lepiej działał :)

 

jednak mozesz inny lockscreeen jak kolega wyzej podpowiada albo jakis "theme" zmienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności