Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S4] Opinie na temat urządzenia


Mateuszhe

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiem się jako użytkownik tego telefonu. 

Posiadam Samsunga Galaxy S4 i9505 Black Edition. Telefon na ogół świetny. Nie muli się, nie zacina się, nie znalazłem aplikacji czy gry z którą miałby problem. Naprawdę mocna maszyna. Zasięg bardzo dobry. LTE świetnie chodzi. Wyświetlacz to jest magia, kolory jak żywe, naprawdę cudo. 

Po aktualizacji do Lollipopa telefon ma trochę krótszy czas na baterii. Bywa, że aparat i kamera mają problem ze złapaniem ostrości :/ System zaciąga 1gb RAM lecz telefon nie zmula, wystarcza mu resza RAMU do szybkiej pracy. Telefon przy dłuższym użytkowaniu, np gry lun internet potrafi się nagrzać :)

Ogólnie telefon naprawdę bardzo dobry. To mój kolejny samsung i nie wiem dlaczego jej go odradzasz. Ja jak najbardziej polecam. A szczególnie jak to dla dziewczyny telefon to niech bierze bez zastanowienia. Dziewczyny nie potrzebują raczej sprzętu do jakiś modyfikacji, choć romów do niego jest bardzo dużo. Przy specjalizacji tego telefonu nie będzie zawiedziona. Telefon radzi sobie ze wszystkim bardzo dobrze. Jak najbardziej polecam. 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go od lutego. Nie ma wypalonego ekranu. Wcześniej miałem Galaxy S3 i też nic się nie wypaliło. Wyświetlacz ideał. :)


I następny telefon to juz w Anglii w październiku kupię, Galaxy S6 Edge :)  

Chyba, że Galaxy S6 Edge Plus który podobno na targach we wrześniu ma być zaprezentowany ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez polecam samsunga. to juz mój 3 i z zawsze zero problemow . Wyswietlacz wypas, faktycznie sie potrafi zagrzac ale chyba wiekszosc fonow to ma przy intensywnym uzytkowaniu. Wydaje mi sie , że w Polsce pokutuje mit ,że to szajsung.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności