Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Eachine M1] Nie włącza się, zostaje na logo II


Przemysław Majcher

Pytanie

Cześć.
Pamiętacie może mój temat z Eachine M1?
Wtedy nic nie zrobiłem, bo telefon ożył i działał. Ale teraz znów zmarł, a ja z tej ruskiej strony niewiele kumam... Coś tam zrobiłem, tak, że teraz zamiast logo "Eachine" przy włączaniu mam jakieś inne logo Androida. Mimo to problem pozostał i nic się nie da zrobić.
Już mi ręce opadają. Tyle kasy wydałem, a telefon o dupę rozbić.
Pomożecie?

Tu adres strony: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=661854

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja też się nie znam ale czy próbowałeś tak?: https://translate.google.pl/translate?sl=ru&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2F4pda.ru%2Fforum%2Findex.php%3Fshowtopic%3D661854&edit-text=

nie wiem czy dobrze powiem ale chyba gdy bootloader jest odblokowany to wgrasz sobie oryginalny rom flashtoolem. Jeśli ci się nie uda może da się wgrać jakiś prymitywny uniwersalny Soft aby tel. ożył no i krok po kroku. Proponuje uzbroić się w cierpliwość i potraktować to jako przygodę a nie jako stratę kasy :) Jak już zapłaciłeś to korzystaj z tego co zostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Próbowałem tłumaczyć przez google.

A reszty Twojego posta nie ogarniam kompletnie. Bawiłem się kiedyś sporo w temacie tuningu telefonów, ale zupełnie innych, bo było to SE pokroju K550i, W610i, W910i itp. Tam spokojnie wszystko ogarniałem i robiłem co chciałem. Potem zmieniłem telefon na Sony Xperia J z Androide i nie widziałem potrzeby grzebania w systemie, bo zwyczajnie telefon miał to, co chciałem i nie musiałem go nawet root'ować.

A teraz mam problem i kompletna przepaść technologiczno-software'owa mnie pogrążyła i nie wiem, jak to ugryźć, dlatego pytam Was, którzy znacie temat, by coś z tego telefo jeszcze zrobić, bo szkoda mi kasy. Ostatecznie zaniosę do jakiegoś serwisu, ale wiadomo-tam też nie ma nic za darmo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj tym flashtoolem wgrać stocka, potem zrób wipe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stocka?
Sorry chłopaki, ale musicie do mnie mówić jak do łopaty :P
Nic nie kumam.
Można by prosić instrukcję step by step?
Byłbym wdzięczny bardzo.
Z góry przepraszam za mój brak wiedzy i napsucie Wam krwi. Mam nadzieję, że się zlitujecie i dzięki Waszej pomocy postawię ten telefon na nogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ściągasz oryginalny Soft z neta, dla twojego telefonu. Jeśli nie znasz nr kompilacji to wyszukaj gdzieś w necie z jakim softem one wychodziły i taki pobierz. chodzi o soft pod flashtool nie pamiętam rozszerzenia pliku chyba jakos .ft coś. stock to fabryczny soft. tyle co wiem. wgraj i daj znać. Ps. wspominałaś że możesz wejść w recovery czyli twrp ci odpala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nic dziwnego jak coś się pokasowało. musisz odnalezć soft nie ważne skąd byle do tego telefonu. flashtool nie pozwoli wgrać nie kompletnego softu. szukaj na chomikuj na xda developers i google, możesz napisać do użytkowników tego fonu żeby ktoś ci udostępnił jak mają recovery. może uda się wgrać jakieś recovery jakoś tobie poprzez adb. wg. jakiś uniwersalnych instrukcji od cwm lub twrp. próbować nie stać w miejscu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra. Softu nie mogę znaleźć do tego...
Jest jakaś szansa, że z innego telefonu podpasuje soft? Pamiętam, że w starszych telefonach można było tak robić. Oczywiście nie z każdego telefonu pasował, ale czasem to działało. Tu też tak jest?
No i nie ogarnąłem Flashtool'a, ale oczywiście się pobawiłem i użyłem opcji "Format". Oczywiście telefon padł całkowicie, czego się domyślałem, ale mam nadzieję, że teraz można do niego wgrać soft?

Nie ma ktoś kontaktu z jakimś posiadaczem takiego telefonu albo osobą, która mogłaby mieć do niego soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności