Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S2] CyanogenMod 12.1 - Oficjalny


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

@jogi109 apka od messengera zaaktualizowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jogi109 apka od messengera zaaktualizowana?

Zaktualizowana.

Miło by było żeby te dymki jednak się pojawił...czyli zostaje przeinstalowanie na nowo całego systemu, co jest równoznaczne z ponownym instalowaniem wszystkich aplikacji....?

Znalazłem jeszcze, ze jak kliknę w pomarańczową ikonkę podczas gdy jestem w galerii, to wyskakuje błąd "Niestety, aplikacja Galeria została zatrzymana"

GPS też jakby nie do końca dobrze działa.. Nie zawsze łapie, długo mu to zajmuje mimo że jest w centrum miasta wojewódzkiego, niedokładne, powolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jogi109

 

No to Ci zostaje przeinstalowanie, a co się za tym wiąże instalowanie na nowo aplikacji bądź zrobienie backupu apek bez ich danych przez Titanium Backup. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jogi109

 

Wchodzisz do zainstalowanego Philza i tak:

 Robimy tzw. Full wipe zawiera on :

-Wipe Data

-Factory Reset

-Wipe Dalvik\ART

-Format System 

Przy Format system wchodzimy w Mount and Storage i tam to znajdziesz :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z aktualizacjami i instalacją nowych aplikacji, pomimo miejsca na partycji mniejszej 170mb a większej 7,5gb, wyskakują komunikaty o braku miejsca. Można jakoś powiększyć partycję mniejszą? Jeszcze pytanie co do blokady ekranu wzorem, nie mogę znaleźć opcji żeby go całkiem wyłączyć - pomoże ktoś? I jak się pozbyć żółtego trójkąta?

Dzięki i podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymonch

 

Można powiększyć pamięć wewnętrzną, ale będziesz musiał wrócić na chwilę do stocka wgrywając PIT z zaznaczonym RE-partition. Potrzebny plik I9100_4GB_Data_1GB_System.pit

@DaRkShAdOw

 

3. Triangle away ale wątpię czy zadziała na s2

 

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić dlatego, że sam użyłem Triangle Away i zadziałało bez żadnych problemów :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zawieszanie się telefonu (martwy ekran, samoczynny reset)

witam. mam CM 12.1 od około 2 miesięcy,  zacząłem od wersji nightly, aktualizacje robiłem mniej więcej co tydzień, ale nie ze względu na to żeby mieć najnowsze, tylko przez to że telefon niestety wieszał się średnio co 1,2 - 3 dni (samoczynny reset, albo martwy ekran)  w różnych momentach, losowych:    menu, sms, fb, muzyka, itp. 

Aktualizacje nic nie pomagały, gdy w końcu gdy pojawił się snapshot aktualizowałem i mam na chwilę obecną cm-12.1-20151116-SNAPSHOT-YOG7DAO1JN-i9100  (rom zainstalowany na oryginalny 4.1.2 ,  wgrany pit (pamięć wewnętrzna 4GB))

posiadam go od 7 grudnia i niestety przez te 6 dni był jeden samoczynny reset i 2 razy martwy ekran. uważam że problem nadal jest. telefon potrafi chodzić ładnie przez pewien czas, aż w pewnym momencie wszystko się zatrzymuje. 

Dodam że kolega niedługo po mnie także zaczął eksperymentować z wersjami nightly,  róznież miał takie same problemy, aktualnie posiada snapshota i też ma podobne objawy 

Dlatego chciałbym zapytać czy wy też zmagacie się z tym, bo przegrzebałem sporo wątków i nikt nie skarży się na resety/zawiechy ???   

(czy może mieć coś wspólnego z tym np; rodzaj gaapsów, rooma, supersu,  cwm,recovery) 

 

i jeszcze jedno, czy też macie problem z latarką ?  (gaśnie gdy wyłącza się ekran) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego romu. http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-resurrection-remix-lp-5-2-5-t2987338

Jest oparty na CM12.1

Wykonaj pełne wipe oczywiście. I w tedy napisz, czy jest poprawa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety coś się popsuło i nie mogę wgrać ŻADNEGO custom roma,  za każdym razem  install aborted status 7,   albo status 6 gdy robię metodę z youtuba usuwającą status 7, próbowałem na wielu rodzajach cwm recovery,  jest jakieś lekarstwo na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was potrzebuje pomocy . Postanowiłem przesiąść sie z cm11 na cm12 i zainstalowałem wszystko ładnie tak jak w instrukcji  i wszystkie instalacje przebiegły pomyslnie ale podczas rebotu  uruchamia sie  tylko logo samsung i dalej nie przechodzi ;/ ma ktoś pomysł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności