Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S2] CyanogenMod 12.1 - Oficjalny


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

O 1.11.2015o00:16, CyanowySamsung napisał:

@szymonch

 

Można powiększyć pamięć wewnętrzną, ale będziesz musiał wrócić na chwilę do stocka wgrywając PIT z zaznaczonym RE-partition. Potrzebny plik I9100_4GB_Data_1GB_System.pit

@DaRkShAdOw

 

 

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić dlatego, że sam użyłem Triangle Away i zadziałało bez żadnych problemów :)

Witaj Cyanowy...:) jak udało Ci się użyć Triangle Away? U mnie nie działa, pisze że potrzebuje roota. Wgrałem ROOT-UPDATE-SuperSU-v2.46.zip i CM13 nie potrafi uruchomić się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NeoCM napisał:

A tego roota nie trzeba czasem włączyć w opcjach programistycznych ??

Nie mam pojęcia...znalazłem jedynie to, że jest wersja BETA-SuperSU-v.2.67 która ma być kompatybilna z CM13.

Przeczyszczę wszystko i zainstaluję raz jeszcze CM, tylko kiedy wgrać tego roota? Po zainstalowaniu CM i GApps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wgrałem właśnie CM 12.1 i Gapps 5.1 w wersji standart (to pobrane z poczatku poradnika)
Wszystko smiga super płynnie. Jedyny problem mam z Sklepem play. Działa mogę przeglądać pliki ściągać instalować i działają. Problem pojawia się gdy chce wyszukać jakiś plik. Włacza się wyszukiwanie ale przy próbie napisania choćby jednej literki sklep się wyłącza i tak za każdym razem. Co mam z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowszych aktualizacji nie będzie, bo teraz wspierany jest CM13. Ja bym radził jeszcze raz sflashować ROM, ale z innymi Gapps'ami niż Opern Gapps. Ja używałem innych i było gites :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ze sklepem rozwiązany. Zaintstalowalem apk najnowszego sklepu play ręcznie i działa idealnie. Pojawił się natomiast problem z drzacym ekranem, gdy dotkne i przytrzymam palec ekran drży jakby miał Parkinsona. Problem pojawia się tylko przy podłączone ładowarkę (oryginalna ładowarka do galaxy s2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności