Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S2] CyanogenMod 12.1 - Oficjalny


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, Mitlex napisał:

Jesteś ustawiony jako administrator czy jako gość?

Hmm. dobre pytanie. Właśnie szukam tego i np w Ustawienia/Użytkownicy i profile jest: Ty(Owner) oraz Gość. Jak dotykam Ty(Owner) wyskakuje komunikat: Kontakt nie istnieje.

867352a737ea5b3c555a9c992257e20b.jpg

Czy to może w innym miejscu, nie widzę opcji zalogowania na admin

Edytowane przez szymonch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezawodny to jest stock. Każdy custom który nie bazuje na stock musi mieć jakiś bug, ale CyanowySamsung poradzi ci jaki rom wybrać bo ma ten telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymonch

 

Szczerze to na jakim buildzie siedzisz z jakiego dnia? Bo mnie się staruszka nie zawiesza tak, że pomaga wyciągnięcie batki lub przyciśnięcie przycisku włączania/wyłączania. Owszem przymulić się ostro potrafi ale wychodzi z tego kryzysu cało.

Co do innych Custom ROM'ów dobry też będzie Resurection Remix lub nieoficjalny Slim na 5.1.1, bo ten na 6.0jest w powijakach jeszcze. Mimo wszystko zostałbym na CM 12.1 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CyanowySamsung 20151230, nie aktualizowałem specjalnie bo świeżo po niej mulił się telefon a pod koniec tygodnia chodził lepiej, no i narazie jest jako tako, baterie też czasem wyjmuje na kilka minut i czasem trzymam przycisk aż do włączenia tel. Dzięki za odp, narazie zostanę przy tym romie. Zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radzę zaktualizować. bo w styczniu wyszła aktualizacja naprawiająca problem z zawieszaniem się telefonu. Od tego momentu moja staruszka chodzi całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak, ale lepiej mieć wersję 6.0.4.7 lub po prostu KitKatCompatible. Mnie staruszka chodzi, aczkolwiek czasem się zamuli. Na szczęście wychodzi z tego cało. Jeśli nie będziesz katował wieloma kartami w przeglądarce, czy jakieś mocne gry to będzie chodzić. Żywotność baterii jest przeciętna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.01.2016o23:36, avetrash napisał:

Czy macie sprawdzoną metodę instalacji cm-12.1-20151116-SNAPSHOT-YOG7DAO1JN-i9100, ponieważ nie mogę dobrać do tej kompilacji gapps'ów za każdym razem kończy się błędem.

 

 

Już próbowałem Tk-Gapps (nano, pico, full) i nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować jeszcze mu zainstalować najnowszego Philza 6.XX po tego złomka i oprócz pełnego Wipe'a zrób format system i format preload. mi to dość często pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności