Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S2] CyanogenMod 12.1 - Oficjalny


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung Galaxy S2 CyanogenMod 12.1 - Oficjalny

 

 

 

 

post-1-0-04604500-1435820685_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Wymagania:

 

 

  • ROOT
  • CWM v 6.0.5.1 /TWRP 2.7.0.X (lub nowsze)


  •  

 

Wygląd:

 

post-1-0-82050600-1435840078_thumb.pngpost-1-0-46039400-1435840077_thumb.pngpost-1-0-71495100-1435840076_thumb.png

 

 

 

 

 

Pobierz :

 

CyanogenMod 12.1 : http://download.cyanogenmod.org/?device=i9100

 

Gapps: http://gapps.cyanogenmod.pl/

 

 

 

 

 

Instrukcja:

 

 

  1. Pobierz ROM i Gapps
  2. Wrzuć pliki na kartę pamięci/ pamięć urządzenia
  3. Wyłącz/przejdź w tryb recovery
  4. Wykonaj pełne wipe systemu
  5. Następnie zainstaluj ROM, następnie Gapps
  6. Reboot


  7.  

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak znajde chwile czasu to zainstaluje ten Rom bowiem narazie posiadam nieoficjalny Cyanogenmod 5.1 z XDA, obecny działa szybko aczkolwiek pare błędów w nim jest a czesto mam tak ze jak ogladam cos na youtube lub przegladam strone w chrome to resetował mi sie telefon, zdarzyło mi sie że w endomondo po godzinie jazdy rowerem też mi się wysypał. Ciekawe czy 5.1.1 pomoże. Wiec sprawdze i dam znac.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gappsy sie zepsuly po uruchomieniu telefonu, po wipie i probie ponownej instalacji gappsow, bootloop. A w CWM brak Restore...
Zenada


Edit. Tak się pokaszaniło, że trzeba do stocka wrócić i od nowa CM 10 wgrać ;/

Edytowane przez Artur Hebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak znajde chwile czasu to zainstaluje ten Rom bowiem narazie posiadam nieoficjalny Cyanogenmod 5.1 z XDA, obecny działa szybko aczkolwiek pare błędów w nim jest a czesto mam tak ze jak ogladam cos na youtube lub przegladam strone w chrome to resetował mi sie telefon, zdarzyło mi sie że w endomondo po godzinie jazdy rowerem też mi się wysypał. Ciekawe czy 5.1.1 pomoże. Wiec sprawdze i dam znac.

Mi na YouTube jak głośność zmieniałem i w tym momencie się ekran obrócił to crash i restart :D 

-CyanogenMod 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na YouTube jak głośność zmieniałem i w tym momencie się ekran obrócił to crash i restart :D

-CyanogenMod 11

 

Też tak miałem, aczkolwiek dalo sie z tym zyc w porownaniu do Roma Hazy Rom ktory mialem to jest niebo a ziemia. Mam pytanko czy ten oficjalny Rom teraz bedzie mial mozliwosc aktualizacji w trybie OTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś odinem?


Twoja metoda niestety nie podziałała, lecz podziałała własna xD Pogrzebałem w opcjach dla programistów i tam zaznaczyłem bodajże "Aktualizacja recovery" czy coś w tym stylu. Później tylko zainstalowałem aktualizację, którą dziś dostałem. I jak narazie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem z wersji nieoficjalnej i wszystko poszło sprawnie.

Niestety jest ten sam błąd co no nieoficjalnej wersji, gdy próbuje coś zgrać na pamięć tel/karte pamięci (podłączony w trybie pamięci masowej) wyskakuje komunikat "Nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego".

Ale ogólnie oceniam pozytywnie, działa szybko i sprawnie, innych błędów nie wyłapałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności