Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S2 I9100][CF-Root 5.6] Root + CWM


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczęły się te objawy telefon był fabrycznie nieruszany, ani rootowany tylko raz aktualizowany przez kies. Problemy zaczęły się jakieś 1-2 tyg temu na oryginalnym oprogramowaniu. Myślałem, że rootowanie + wgranie nowego jądra i cyanogena mu pomoże lecz objawy te same :/ Jutro sprawdzę tą baterie bo mam dostęp do drugiego takiego samego fona, który był nietykany więc zobaczymy czy tam działa moja bateria. Mój telefon nie był nigdy zalany.


Witam, mianowicie sytuacja wygląda następująco odinstalowując program antywirusowy o nazwie LOOKOUT problem ucichł bateria trzyma tyle ile ma trzymać a telefon się nie wyłącza jest to możliwe by ta aplikacja wpływała tak drastycznie na funkcjonowanie mojego telefonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jakis pomysl ktorego roota wybrac do wersji modemu ...LS8 i nr wersji ...MS1 ? Bo nie moge znalezc odpowiedniego :/

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Ja osobiście proponuję paczkę PhilZ do ściągnięcia z XDA, sprawdziłem działa bez zarzutu i jest bajecznie prosta w instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam,

 

Mam problem z dobraniem jadra i romu do mojego s2 czy mógłby ktoś podać link do kompatybilnego romu i jadra bo ktoś się bawił telefonem i teraz nic sie nie chce włączyć oprócz znaczka samsunga i reset. Z góry dzięki i pewnie zostanę zkarcony, że mi się nie chce szukać.


Chodzi mi o oryginalnego androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sammobile.com/firmwares/

jak wgrac poszukaj na forum

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogłeś ściągnąłem z tej strony paczkę ale jeśli chodzi o jej wgranie to według instruktarzu na

 http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/310-galaxy-s-ii-wgrywanie-czystego-firmware-za-pomoc%C4%85-odin-a/

 

to nie jestem wstanie tego wgrać


Witam,

 

Wgrywam już czwarte z rzedu oprogramowanie i telefon dalej nie chce się odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób wipe w recovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Np dobra to teraz tak 

poczytałem sobie trochę na tym forum i w tym temacie i chyba będę potrzebował pomocy. Odkopałem swojego starego I9100 i nabralem checi i ochoty na wrzucenie do niego jakiegoś nowego oprogramowania, zachęcił mnie ten artykuł

 http://www.komputerswiat.pl/nowosci/smartfony/2016/06/samsung-galaxy-s-ii-z-2011-roku-dostaje-androida-60-marshmallow-dzieki-cyanogenmod-13.aspx

Nie wiem czy dam rade ale będę próbował, na pewno uda mi się z waszą pomocą :)

poniżej zrzut ekranu z danymi z mojej S2 i nie mam pojęcia jak mam znaleźć odpowiednie pliki do wgrania (nie wiem który root mam wgrać bo nie ma tam tego co by pasował dla mnie)

Screenshot_2016-02-08-11-12-21 [48231].png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności