Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei Honor 4C] Czy istnieje możliwość wgrania CyanogenMod?


mivosz

Pytanie

Witam już parę razy zetknąłem się z taką sytuacją, że nie mogę wgrać cyan`a. Sporo razy wgrywałem alternatywne oprogramowanie na różne urządzenia między innymi CM. Także mam jakie takie zorientowanie w temacie. Lecz zawsze robiłem to na konkretny telefon tzn. na sgs pobierałem cm przeznaczonego na sgs, na g2 tak samo itd.
Lecz teraz chciałbym wgrać cyan`a do teefonu Huawei honor 4c. Niestety nie znalazłem dedykowanej wersji systemu dla tego telefonu (może z czasem wyjdzie bo telefon jest dość nowy). Ale miałem do czynienia z paroma chińskimi tabletami i telefonami nikomu chyba nieznanych producentów i też nie mogłem znaleźć do nich odpowiednich wersji cm.
Stąd moje pytanie czy jest jakaś ogólna wersja którą bym mógł wgrać na dowolne urządzenie? Lub jeżeli nie to jakie macie rozwiązanie na mój problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Widzę jedynie root na ten telefon.

Jeżeli nie ma wersji dedykowanej to nie wgrasz.

 

Samsung od innego samsunga różni się kernelem. Każdy telefon ma swój kernel i ten kernel nie pozwala na wgranie romu na inny telefon.

Dlatego też się portuje romy, ale takie romy nie są stabilne. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności